Jak získat VIDEO za 1/4
běžné ceny?

Kreativní vouchery Brno 2019 jsou tu! O co jde? Jedná se o dotace od města Brna a Jihomoravského inovačního centra (JIC) na podporu spolupráce technologických firem a kreativců z jižní Moravy. Za poslední 3 roky díky nim naši noví klienti ušetřili celkem 400 tisíc Kč bez DPH. Máme za sebou 10 žádostí, z toho 4 vylosované a úspěšně realizované. Pojďte to s námi také nezávazně zkusit.
 

Nic neriskujete. Když nás vylosují, ušetříte 75% nákladů na propagační video (až 100 tisíc Kč bez DPH). Když nás nevylosují, nemusíme projekt realizovat (nebo můžeme za jiných podmínek či později). Máte tak jistotu, že investované prostředky se vám vždy ze 3/4 vrátí.
 

Registrujte svoji firmu na webu JIC a podejte svoji žádost o voucher spolu s produkcí VideoBrothers s.r.o. Připravíme vám nabídku i položkový rozpočet. Čas na registraci firem máte do 19. 2. 2019. Žádosti o vouchery se podávají do 17. 3. 2019.
 

„Prostřednictvím kreativních voucherů jsme pomohli k získání profesionálních propagačních filmů firmám, které by se bez zvýhodnění formou dotace zřejmě pro realizaci videí vůbec nerozhodly. Výsledek je překvapil natolik, že vzájemná spolupráce pokračuje dále,” chválí oboustranný přínos projektu režisér Jan Otruba.

firemni video kreativni vouchery

elektronove mikroskopy kreativni vouchery 2019

atelier videobrothers brno kreativni vouchery

kreativni vouchery 2019 letiste brno

kreativni vouchery 2019 3D vizualizace

jizni morava film kreativni vouchery

Takto vypadá náš profil v Kreativní galerii JIC.
Ozvěte se nám na e-mail nebo telefon a nezávazně spolu probereme váše nové video.