REFERENCE
Vždy vám dáme důvod se k nám vracet.

Vcítíme se do vašich zákazníků.

Navrhneme optimální formu i obsah videí.

Na čem se domluvíme, to platí.

MLUVÍ ZA NÁS VÝSLEDKY
místo pro naši spolupráci
Při hledání dodavatele propagačního videa ČD – Telematiky nás zaujala produkce VideoBrothers svými referencemi a kvalitní předchozí tvorbou. Líbil se nám styl jejich záběrů i odlišný způsob zpracování videí. Při osobním jednání jsme oceňovali hlavně jejich aktivní přístup a snahu o maximálně hladký průběh spolupráce. Při realizaci nás potěšila efektivita relativně malého štábu, díky kterému jsme při natáčení příliš nenarušili reálný průběh práce našich zaměstnanců. Veškeré naše podněty a připomínky byly ochotně zapracovány do výsledného filmu. Přesto byl položkový rozpočet bez jakýchkoliv vícenákladů dodržen a celé video bylo pořízeno za rozumnou, na trhu až překvapivě velmi příznivou cenu.
Lucie TomaštíkováČD – Telematika a.s.
Velmi dobrá spolupráce při plánování, natáčení i následné postprodukci. Oceňujeme zejména pozitivní přístup, vlastní iniciativu a efektivní řešení všech situací, které v rámci projektu nastaly. S VideoBrothers jsme realizovali i navazující část projektu, protože naše agentura Nobord i klient Emco byl s průběhem spolupráce i s finálním výsledkem velmi spokojen. Děkujeme a těšíme se na další společné projekty.
Josef Hovad Emco Mysli
Díky referenčním videím jsme VideoBrothers vybrali i přesto, že jejich předběžný cenový odhad byl prakticky nejvyšší. S výsledkem i s přístupem VideoBrothers jsme velmi spokojeni. Rozhodně doporučuji.
David Rýpal OKIN GROUP, a. s.
S VideoBrothers sme velmi spokojní. Vybrali sme si tuto firmu pre dobré referencie a profesionálnu komunikáciu, čo sa vo výsledku aj potvrdilo a preto odporúčame ďalej.
Matěj Karaba INVEA-TECH a.s.
Spolupráce s VideoBrothers byla v pořádku, bezproblémová a na vysoké profesionální úrovni. Reklamní spot dopadl perfektně. Vše bylo řádně připravené, od plánování a scénáře spotu, přes samotnou realizaci až po jeho dodání.
Michaela Matlasová Palladium Praha
Nejlepší kreativní dodavatelé jsou ti, s nimiž se sejdete nad zadáním a poté nad výsledkem. Který navíc v 99% bez výjimky akceptujete, prostě proto, že je přesvědčivý a nemáte s ním spojené žádné komplikace v průběhu výroby. To jsou VideoBrothers – naši „neviditelní“, empatičtí a výkonní bratři na frontě Rock for People!
Jiří Hlinka Rock for People
Realizace spotu Cool Days na plátno našeho multikina je profesionální a plní stanovené cíle. Na další spolupráci se těším.
Tomáš Volt CineStar
Se společností VideoBrothers jsme společně realizovali promoční video pro společnost Izip. Velice oceňuji především jejich individuální přístup k zákazníkovi a následnou realizaci. V krátkém čase zajistili celou zakázku na klíč, od první schůzky s klientem až po celé předání videa v několika formátech. Nejcenější pro mě je jejich individuální přístup, schopnost pochopit potřeby zákazníka, kreativita, individuálnost a výsledek. Tito profíci vědí co a jak mají udělat, aby to klientovi splnilo více než od toho čekal. Vyzkoušejte to a udělejte si vlastní názor. Vřele doporučuji.
Zdeněk Hrdina IZIP, a.s.
Musím velmi pochválit firmu VideoBrothers s.r.o., která pro nás vyrábí 2 – 3 minutová videa z našich turistických ochutnávkových i jiných akcí, které ZNOVÍN ZNOJMO a.s. organizuje. Máme jich již víc než deset. Mohu říci nejen já, ale i naši zákazníci, kteří videa sledují, že mají spád, svěžest, vystihují podstatu a vůbec, jsou moderně natočena a ozvučena příjemnou hudbou. Jsme moc spokojeni a vřele doporučujeme.
Pavel Vajčner Znovín Znojmo a.s.
Precizní práce, včasnost termínů zpracování a vysoce kreativní přístup jsou synonymem spolupráce se společností VideoBrothers. Jakožto úřadu, komunikující nelehké téma evropských fondů, se nám i díky spolupráci s VideoBrothers podařilo toto téma přiblížit více veřejnosti.
Michal Sládek ROP Moravskoslezsko
Video spot byl naším dlouho plánovaným přáním – snem. Cílem bylo ukázat potenciálním klientům – pacientům, jak klinika vypadá uvnitř, navodit důvěru ukázkou moderního vybavení a interiérů kliniky. Dále se uvést jako mladý, energický a usměvavý tým. “Pohyblivé” video je k tomu nejlepší možností, obrázek ani slova to nedokáží tak snadno vyjádřit. Inspirovali jsme se na videoklipech vyhlášených zahraničních klinik a výsledek práce VideoBrothers nás moc mile překvapil. Náročný den natáčení proběhl v příjemné a uvolněné atmosféře. Vytvořené video vypadá naprosto profesionálně, přesně v souladu s naší pracovní filosofií.
Vladimír Filipi Sorriso dental s.r.o.
Produkce VideoBrothers pro naši společnost zajišťovala tvorbu reklamních spotů vysílaných na TV Nova a TV Prima. Jednalo se o desetisekundové sponzorské vzkazy před pořady Rady ptáka Loskutáka a Receptář prima nápadů. Animované reklamy vznikly ve třech verzích prezentujících odolnost a kvalitu šindelů IKO. S kluky se nám pracovalo výborně. Rychle pochopili naše zadání a cíl, ke kterému se chceme dostat. Navrhli několik variant ztvárnění klipů, časový harmonogram a finanční plán. Na všem jsme se relativně rychle a dobře dohodli a klipy byly vytvořeny k naší spokojenosti i pod extrémním časovým tlakem.
Vítězslav Joura IKO s.r.o.
S bratry Otrubovými, tedy se společností VideoBrothers, spolupracujeme již od roku 2011. Propagační filmy, které pro město Znojmo natáčejí, prakticky nemají konkurenci, o čemž svědčí i četná ocenění na filmových festivalech u nás i v zahraničí. Naše filmy prezentujeme nejen na tiskových konferencích, na webu či facebooku, ale díky jejich kvalitě jsme je mohli nasadit také do vysílání na stanici SPORT 5, do Czech-American TV nebo do přímého přenosu zápasů hokejové reprezentace na České televizi. Všude získaly naše spoty velmi pozitivní ohlasy ze strany diváků. Jako skvělí filmaři dokáží totiž naplno využít potenciálu, který dané místo nebo daná akce má, a to rozhodně není jednoduché. Stačí podívat se na jakékoliv video ze Znojemského historického vinobraní – a veškerá slova jsou nadbytečná.
Zuzana Pastrňáková Město Znojmo
Spolupráce se společností VideoBrothers s.r.o. pro nás byla zajímavá a přínosná. Realizací několika krátkých, avšak poutavých spotů o naší výrobě, byla společnost Novaservis představena atraktivní formou jako moderní výrobní závod. Do velké míry video zastupuje osobní návštěvu obchodních partnerů u nás. Tato virtuální prohlídka výroby přesvědčila již řadu našich obchodních partnerů o rozšíření spolupráce s námi.
Pavel Pokorný Novaservis spol. s r.o.
Produkce VideoBrothers zajišťovala kompletní realizaci několika 3D animovaných videí pro společnost Izip a VZP o mobilní aplikaci Elektronická zdravotní knížka. Oceňuji jejich aktivní přístup, kreativní návrhy pojetí a profesionální zpracování. Klient i my, jakožto tvůrce zmíněné aplikace, jsme byli velice spokojeni.
Roman Mackovčák ZENTITY a.s.
Zkušenosti Nouvelle Prague s VideoBrothers by se asi daly jednoduše označit jako vynikající. Přesnější však bude, když ohodnotíme přístup VideoBrothers jako velmi přátelský a současně velmi profesionální, neboť jsou šikovní nejen po odborné stránce, ale také nadmíru ochotní, kreativní, pracovití, flexibilní, rychlí a odevzdaný výstup vždy přesně odpovídal našemu zadání.
Michal Rejzek Nouvelle Prague
Rádi spolupracujeme s VideoBrothers, umí udělat video spot přesně na míru podle našich představ. Rozhodně můžeme doporučit.
Šárka Kocandová Oční optika
Spolupráce s VideoBrothers byla velmi příjemná a profesionální. Původní námět našeho propagačního videa se jim podařilo poupravit do poutavého, profesionálního a divácky příjemného spotu, který srozumitelně prezentuje široké spektrum našich produktů z poměrně složitého odvětví kvality. Video sklízí úspěchy, děkujeme!
Kateřina Kopetzká Česká společnost pro jakost