Animované video poradí se síťovým zabezpečením

Společnost INVEA-TECH je evropský lídr na trhu produktů a služeb zaměřených na analýzu a bezpečnost síťového provozu. Své aktivity nově zaměřuje také na severoamerický trh. Z toho důvodu také vznikla její poptávka po anglickém animovaném videu představujícím síťové řešení FlowMon.
 

Portfolio produktů FlowMon tvoří kompletní řešení pro monitorování sítí, podrobnou analýzu a generování přehledných statistik. Úkolem produkce VideoBrothers bylo vytvořit 2D animované video zacílené na IT administrátory velkých firem a jejich nadřízené. Tzv. explainer představuje výhody zabezpečení a monitorování sítí od společnosti INVEA-TECH. Hlavním hrdinou videa se stal “ajťák”, jehož síťová data jsou vlivem spamu, malwaru a útoků hackerů v nebezpečí. Situaci se mu podaří zachránit právě včas díky instalaci FlowMon.
 

“Naší nespornou výhodou při realizaci zakázek je dokonalé porozumění dané problematice. Unikátnost VideoBrothers tkví mimo jiné právě v úzkém propojení kreativního pojetí videí a precizního technického řešení. Kromě režisérů, kameramanů a animátorů je stálou součástí našeho tvůrčího týmu také programátor,” vysvětluje Vítězslav Otruba personální zázemí VideoBrothers.
 

“Tento pečlivý přístup se nám osvědčuje stále častěji, neboť s moderními technologiemi a počítačovými systémy a aplikacemi souvisí dnes stále více služeb a produktů, které potřebují firmy propagovat. Nezřídkakdy míváme o dané technické problematice více znalostí než např. marketingové oddělení zadavatele, takže jsme schopni jim fundovaně poradit nejvhodnější řešení,” dodává Jan Otruba.
 

Pro maximální využití videa i v situacích s omezeným časovým prostorem vznikla také zkrácená půlminutové verze. Části animace byly také následně využity v soutěži European Business Awards, kde bylo firemní prezentační video s přesně definovanou strukturou i obsahem jednou z hlavních podmínek účasti. INVEA-TECH se v anketě EBA nominoval do sekce národní šampioni České republiky, kde vedle něj soutěžila řada dalších prestižních společností jako AAA Auto, Microsoft, Plzeňský Prazdroj, Seznam nebo UniCredit Bank.
 

“S VideoBrothers sme velmi spokojní. Vybrali sme si tuto firmu pre dobré referencie a profesionálnu komunikáciu, čo sa vo výsledku aj potvrdilo a preto odporúčame ďalej,” hodnotí spolupráci Matěj Karaba.