CineStar zve do kina mobilní aplikací Cool Ticket

Síť multikin CineStar a mobilní aplikace Cool Ticket spustili společný projekt Cool Days. Ten má za cíl vzájemně propojit propagaci podniků v okolí kina a návštěvníkům přinášet originální akční balíčky. Zvýhodněné kupóny se zákazníkům doručují přímo do jejich mobilních telefonů. Kampaň je na sociálních sítích a plátnech multikin podpořena reklamou z produkce VideoBrothers.

První Cool Day propojil multiplex CineStar v Praze na Andělu a sousedící pizzerii Mediterane. Akční nabídka obsahovala kupóny na 1+1 vstupenku do kina zdarma a 1+1 pizzu zdarma. Balíčky jsou sestaveny vždy tak, aby bylo možné je využít v jedné lokalitě a užít si příjemné odpoledne s přáteli či rodinou. Jedná se o kombinace slev na vstupenky do kina, výhodné menu v restauraci, na drinky, apod.

Z tohoto konceptu vychází i dvacetisekundová reklama. Sledujeme v ní sympatický pár, který využívá všech výhod Cool Days, ušetří za jídlo, pobaví se při filmu a to vše díky aplikaci Cool Ticket. “Realizace spotu Cool Days je profesionální a plní stanovené cíle. Na další spolupráci se těším,” shrnuje své zkušenosti s týmem VideoBrothers marketingový ředitel CineStar Tomáš Volt.

CineStar 2015

Účelem celého projektu je zvýšit návštěvnost a tržby zainteresovaných provozoven, což se úspěšně daří naplňovat. Akce podnikům i multikinu přivádí nové zákazníky. Z dat za rok 2015 vyplývá, že 46% účastníků Cool Days bylo v CineStar Anděl díky této akci v daném roce poprvé. Nových zákazníků restaurace Mediterane bylo dokonce 65%.

“Již v roce 2014 jsme realizovali propagační video o aplikaci Cool Ticket, které ukazovalo využití kupónů na hudebních akcích a koncertech, konkrétně na Rock for People. Uživatel nejenže nemusí tisknout papírovou vstupenku a vystačí si při vstupu na festival s ukázáním kupónu v mobilu, ale dokonce se může přímo v aplikaci zapojit do nejrůznějších soutěží či anket a získat tak další odměny, např. drink na baru zdarma,” popisuje Jan Otruba fungování aplikace.

Aplikace je dostupná v App Store pro iPhone, v Google Play pro Android i ve Windows Store.