Dentální klinika Sorriso má propagační filmy s úsměvem

Brněnská dentální klinika Sorriso vznikla ve snaze nabídnout českým pacientům stejnou zubní péči, jaká je poskytována ve špičkových evropských stomatologických centrech. Podobně znělo i zadání pro realizaci nových propagačních videí. Příjemné prostředí, moderní vybavení a zkušenosti lékařů bylo potřeba ukázat prostřednictvím kvalitního imageového videa.

 

“Video spot byl naším dlouho plánovaným přáním – snem. Cílem bylo ukázat potenciálním pacientům, jak klinika vypadá uvnitř, navodit důvěru ukázkou moderního vybavení a interiérů kliniky. Dále se uvést jako mladý, energický a usměvavý tým,” popisuje zadání Vladimír Filipi ze Sorriso.

 

Produkce VideoBrothers doporučila rozdělit prezentaci kliniky do několika videí. Nejprve tak vznikl krátký spot kombinující špičkové záběry běžného provozu ordinací s komentářem shrnujícím do méně než minuty informace o nabízených službách, poloze a zkušenostech lékařů. Následovalo delší video zaměřené na ukázku veškerých prostor a specializací. Obě videa jsou prezentována na YouTube, Facebooku a také na televizních obrazovkách v čekárně. Pacienti tak přesně vědí, jaké prostředí je v ordinaci čeká a kdo je bude ošetřovat.

 

“Pohyblivé video je k tomu nejlepší možností, obrázek ani slova to nedokáží tak snadno vyjádřit. Inspirovali jsme se na videoklipech vyhlášených zahraničních klinik a výsledek práce VideoBrothers nás moc mile překvapil. Náročný den natáčení proběhl v příjemné a uvolněné atmosféře. Vytvořené video vypadá naprosto profesionálně, přesně v souladu s naší pracovní filosofií,” hodnotí spolupráci Filipi.