Jak získat dotaci 100 tisíc na propagační film?

Jihomoravské inovační centrum připravilo na rok 2017 druhý ročník Kreativních voucherů. Projekt je zaměřen na podporu spolupráce firem a zkušených kreativců z Jihomoravského kraje. Jednorázový příspěvek pokryje 75% ceny zakázky. Lze ho využít např. na realizaci propagačního filmu nebo reklamy s produkcí VideoBrothers, která v loňském ročníku patřila mezi nejžádanější kreativce.

„Prostřednictvím kreativních voucherů jsme pomohli k získání profesionálních propagačních filmů firmám, které by se bez zvýhodnění formou dotace zřejmě pro realizaci videí vůbec nerozhodly. Výsledek je překvapil natolik, že vzájemná spolupráce pokračuje dále,” chválí oboustranný přínos projektu režisér Jan Otruba. Produkci VideoBrothers si v rámci prvního ročníku vybralo pro podání žádosti o voucher na videoprezentaci celkem šest firem, z toho dvě úspěšně.

produkce videobrothers

Při losování v roce 2016 bylo celkově úspěšných zhruba 22% žadatelů. Výhoda tohoto systému je ta, že neriskujete. Realizace projektu začne až ve chvíli, kdy máte jistotu, že vám bude 75% rozpočtu zpětně proplaceno. V případě nevylosování totiž nemusí spolupráce proběhnout vůbec, případně za jiných podmínek nebo později.

videobrothers studio

Skvělý produkt nebo špičková služba si zaslouží originální prezentaci. Díky kreativnímu voucheru navíc máte šanci získat propagační film nebo reklamní spot za zlomek obvyklé ceny a bez rizika. „Vy máte zadání, my dodáme kreativní nápady a kvalitní technické zpracování. Dohromady posuneme image vaší firmy o pořádný kus dál,” zve ke spolupráci s VideoBrothers Jan Otruba.

kreativni voucher 2017 harmonogram

Začátek registrací pro firmy je 2. ledna 2017. Žádosti lze podávat do 24. března 2017. Více informací o podmínkách naleznete na webu JIC v sekci kreativní voucher pro firmy. Zúčastnit se mohou technologické a softwarové firmy se sídlem nebo provozovnou na jižní Moravě. Konkrétně malé nebo střední podniky s méně než 250 zaměstnanci a oborem podnikání v strojírenských či výrobních technologiích, vývoji softwaru a hardwaru, výrobě přesných přístrojů, technologiích pro letecký průmysl či působící v oblasti léčiv, lékařské péče a diagnostiky.

 

Nechte si navrhnout a zpracovat reklamní spoty, na které jste dříve ani nepomysleli. Rozvíjejte pomocí produktových videí marketingové aktivity, na které dosud nebyly peníze. Sami si tak ověříte, jak vám kvalitní firemní videa mohou pomoci získat nové zákazníky a vylepšit image.

 

Město Brno na projekt vyčlenilo 4 miliony korun, které rozdělí mezi vylosované žadatele. Kreativní voucher lze využít na jakoukoli formu spolupráce mezi firmou a kreativcem, která povede ke zlepšení prezentace produktu, procesu nebo služby. Vouchery naopak není možné použít na nábor zaměstnanců, teambuilding nebo nákup mediálního prostoru.

 

Kontaktujte VideoBrothers s vaší poptávkou ještě dnes. Inovujte způsob propagace svého produktu nebo služby pomocí moderního videa.