Elektronická zdravotní knížka pro mobilní telefony

Pojištěnci Všeobecné zdravotní pojišťovny – VZP, kteří využívají služeb Elektronické zdravotní knížky, se ke svým lékařským záznamům nově dostanou také pomocí iPhonu, iPadu či mobilních telefonů s Androidem. Systém nabízí přehled očkování, alergií, lékařských vyšetření či užívaných léků. Aplikace je zdarma dostupná ke stažení v App Store a také na Google play.
 

Produkce VideoBrothers realizovala pro IZIP animované reklamy v délkách 90, 60 a 30 sekund. Autorem mobilní aplikace je společnost Zentity.
 

“VideoBrothers pro nás v krátkém čase zajistili celou zakázku na klíč, od první schůzky s klientem až po celé předání videa v několika formátech. Nejcenější pro mě je jejich individuální přístup, schopnost pochopit potřeby zákazníka, kreativita, individuálnost a výsledek,” popisuje zakázku Zdeněk Hrdina.
 

“Oceňuji aktivní přístup VideoBrothers, kreativní návrhy pojetí a profesionální zpracování 3D animovaných videí pro společnost Izip a VZP. Klient i my, jakožto tvůrce zmíněné aplikace, jsme byli velice spokojeni,” dodává Roman Mackovčák ze Zentity.

 

Krátký reklamní spot upozorňoval na možnost zapojit se do soutěže. Pojištěnci VZP mohli na základě aktivování Elektronické zdravotní knížky vyhrát mobilní telefon iPhone.