Mysli na pohyb a snídej Emco celý rok zdarma

Hlavní postavou podzimní kampaně výrobce cereálií Emco se stal olympijský medailista a mistr světa ve vodním slalomu Vavřinec Hradilek. Návštěvníci soutěžního webu myslinapohyb.cz mohli vyhrát 45 ovesných snídaní na rok zdarma. Kreativní koncept a realizaci rozsáhlé digitální kampaně zajistila agentura Nobord. Reklamní spot a sérii 15 soutěžních pohybů natočila produkce VideoBrothers.

Začátkem září 2015 bylo spuštěno první kolo soutěže. V něm měli soutěžící pomocí webové aplikace odesílat fotografie a videa se svými oblíbenými nebo originálními pohyby. Každý den vyhrál autor pohybu s nejvíce hlasy roční zásobu müsli.

Do druhého kola bylo vybráno 15 nejzajímavějších pohybů. Úkolem Vávry Hradilka bylo si všechny pohyby pod dohledem kamery vyzkoušet a motivovat diváky výsledných 15 krátkých videí ke sdílení pohybů s přáteli.

emco mysli hradilek

Spoty byly postupně zveřejňovány během druhé poloviny listopadu a diváky inspirovaly, jak si jednoduchým pohybem zpříjemnit každý den. Pro výhru tentokrát stačilo sdílet video dne se svými přáteli a pestrá Emco Ovesná snídaně na celý rok mohla být vaše.

Během soutěže lidé odeslali přes 3 tisíce pohybů a sdíleli je na sociálních sítích či e-mailem prostřednictvím 31 tisíc vzkazů. Videa si na youtube a facebooku přehrálo přes 400 tisíc diváků.

“S VideoBrothers je velmi dobrá spolupráce při plánování, natáčení i následné postprodukci. Oceňujeme zejména pozitivní přístup, vlastní iniciativu a efektivní řešení všech situací, které v rámci projektu nastaly. Naše agentura i společnost Emco je s průběhem spolupráce i s finálními videi velmi spokojena,” chválí realizaci Josef Hovad z agentury Nobord.


Emco patří mezi největší české výrobce a distributory potravin. V České republice zaujímá v prodejích müsli více než poloviční podíl. Nejprodávanějším produktem společnosti je řada Emco Mysli na zdraví.