IT testimoniály vznikaly
v leteckém hangáru

S poptávkou po natočení testimoniálů pro společnost VMware se na nás obrátila agentura EMC. Jedná se o jednu z nejstarších a největších PR agentur v České republice. Několikrát jsme se již potkali při realizaci náborových a propagačních videí pro ČD – Telematiku. Tentokrát nás oslovili s vlastní poptávkou.
 

Vyrazili jsme natáčet testimonialy o dodávce serverových technologií VMware pro společnost Aircraft Industries. Díky tomu jsme si mohli s kamerou v ruce důkladně prohlédnout zázemí tohoto největšího českého výrobce malých dopravních letadel, dříve známého jako LET Kunovice.
 

Mnoho technologických postupů je stále založeno na pečlivé ruční práci a poctivém řemeslu, avšak bez kvalitního IT a záloze veškerých dat se už dnes výroba letadel samozřejmě neobejde.
 

vmware aircraft industries

vmware aircraft industries

vmware aircraft industries

Video vzniklo v české a anglické verzi a v několika variantách délek. „Spolupráce se štábem byla perfektní a kvalita finálního videa předčila naše očekávání,“ zhodnotil výsledek Dominik Mazur z marketingu VMware.
 

PR agentura EMC doporučuje VideoBrothers

 

„Štáb produkce VideoBrothers dokáže velice operativně reagovat na veškeré naše požadavky a vždy se pohotově přizpůsobí každé situaci. Díky tomu probíhá natáčení i následné zpracování rychle, efektivně a výsledek nás pokaždé mile překvapí svou kvalitou. Roky zkušeností a pozitivní přístup jsou zkrátka k nezaplacení,“ pochvaluje si výběr dodavatele videí Ondřej Micka z PR agentury EMC.
 

Propagujte svoji službu videem jednoduše a kvalitně i vy.