Jak ušetřit 100 tisíc za reklamu?

Město Brno a Jihomoravské inovační centrum (JIC) připravili na rok 2016 projekt Kreativní voucher na podporu spolupráce firem a zkušených kreativců z celého Jihomoravského kraje. Jednorázový finanční příspěvek pokrývá 75% ceny zakázky, a to až do výše 100 000 Kč. Voucher lze využít např. na realizaci propagačního filmu s produkcí VideoBrothers, která byla jako jedna z prvních zařazena do kreativní galerie JIC.

Nechte si navrhnout a zpracovat reklamní spoty, na které jste dříve ani nepomysleli. Rozvíjejte pomocí produktových videí marketingové aktivity, na které dosud nebyly peníze. Sami si tak ověříte, jak vám kvalitní firemní videa mohou pomoci získat nové zákazníky a vylepšit image.

videobrothers studio

“Skvělý produkt nebo špičková služba si zaslouží originální prezentaci. Díky kreativnímu voucheru navíc máte šanci získat propagační film nebo reklamní spot za zlomek obvyklé ceny a bez rizika, neboť o přidělení dotace se rozhoduje ještě před začátkem realizace.

JIC voucher videobrothers

Vy máte zadání, VideoBrothers dodá kreativní nápady a kvalitní technické zpracování. Dohromady posuneme image vaší firmy o pořádný kus dál,” zve ke spolupráci s produkcí VideoBrothers režisér Jan Otruba.

jic voucher harmonogram

Začátek registrací pro firmy je 1. února 2016. Žádosti lze podávat do 25. března 2016. Více informací o podmínkách získání dotace naleznete na webu JIC v sekci kreativni voucher pro firmy.

 

Město Brno na projekt vyčlenilo 4 miliony korun, které rozdělí mezi přihlášené. Pokud se sejdou žádosti o více prostředků, než je k dispozici, rozhodne o příjemcích veřejné losování za dozoru notáře. Kreativní voucher lze využít na jakoukoli formu spolupráce mezi firmou a kreativcem, která povede ke zlepšení prezentace produktu, procesu nebo služby. Vouchery naopak není možné použít na nábor zaměstnanců, teambuilding nebo nákup mediálního prostoru.

 

“Inovativní firmy na jižní Moravě mají často produkty a služby, kterými vynikají nejen v lokálním, ale i celosvětovém měřítku. Mají skvěle zvládnutou technologii, méně energie už ale věnují komunikaci svého portfolia směrem k zákazníkům,“ vysvětluje ředitel JIC Jiří Hudeček, proč se JIC rozhodl pomáhat prohlubovat spoluprací firem s kreativci.

 

Kontaktujte VideoBrothers s vaší poptávkou ještě dnes. Inovujte způsob propagace svého produktu nebo služby pomocí moderního videa. Napněte plachty svého businessu s reklamou či propagačním filmem od VideoBrothers.