Jižní Morava uspěla na Tourfilmu a míří do světa

Na 51. mezinárodním filmovém festivalu s turistickou tematikou se dařilo Jižní Moravě. Mezi propagačními spoty získalo video Jižní Morava v 1 minutě čestné uznání a stalo se tak 2. nejlépe umístěným českým spotem. Zajímavostí je, že významnou část Jižní Moravy obsahuje také vítězný snímek České národní parky, který začíná minutou o Národním parku Podyjí.
 

Na festival se letos přihlásilo celkem 435 soutěžních snímků, z toho 316 do mezinárodní soutěže a 119 do národní části. Soutěžní filmy a dokumenty pochází z rekordních 64 zemí. Spot o Jižní Moravě z produkce VideoBrothers s.r.o. se v tuto chvíli také vydává do světa lákat na Moravu zahraniční turisty. Aktuálně dokončují režiséři Jan a Vítězslav Otrubovi již 7. jazykovou verzi a v případě zájmu ze strany Centrály cestovního ruchu Jižní Morava budou další jistě následovat.
 

“Společnost VideoBrothers byla vybrána jako dodavatel oficiální video-prezentace turistického regionu Jižní Morava na základě dobrých referencí a četných ocenění ze soutěží zaměřených právě na oblast cestovního ruchu. Výsledné zpracování 1minutového a 30sekundového spotu v české, anglické a německé verzi předčilo naše očekávání. Ohlasy laické i odborné veřejnosti vedly navíc k následnému rozšíření zakázky o ruskou, japonskou, čínskou a korejskou jazykovou mutaci.

Předávání cen v Grandhotelu Pupp za účasti Martina Dejdara

Režiséři spotu o Jižní Moravě - Vítězslav a Jan Otrubovi

Čestné uznání v kategorii reklamní spoty

Předností videí je kvalitní zpracování a střih vlastních videozáběrů i materiálů poskytnutých dalšími subjekty, doplněné o velmi působivý hudební doprovod podtrhující přívětivost a malebnost kraje. Oceňujeme profesionální přístup společnosti VideoBrothers, bez kterého by se do tak krátkého časového úseku jen stěží podařilo vměstnat všechny turistické atraktivity Jihomoravského kraje,” hodnotí spolupráci s brněnskou produkcí Helena Kubíčková z Centrály cestovního ruchu Jižní Morava.
 

Obrázky z videa naleznete na facebooku VideoBrothers v tomto albu.