Krásný úsměv díky neviditelným rovnátkům

Dentální klinika Sorriso nabízí svým pacientům mnoho novinek z oblasti zubního lékařství. Jednou z nich je systém průhledných fólií Invisalign. Výhodou této sofistikované technologie je především její nenápadnost. Systém je založen na moderní 3D diagnostice, virtuální modelaci léčby a vytvoření sady průhledných fólií, které se postupně mění.

Více podrobností naleznete v novém prezentačním videu z produkce VideoBrothers. O svých zkušenostech s tímto postupem léčby se podělila jedna ze spokojených pacientek. Specialista v ortodoncii MUDr. Vladimír Filipi, Ph.D. již během vstupního vyšetření každému zájemci sdělí, zda je jeho problém řešitelný tímto způsobem. Léčbu lze absolvovat v každém věku, kritériem je pouze stav jednotlivých zubů a zdravé dásně.

Invisalign je jednoznačně nejkomfortnější možností léčby nejčastějších vad postavení zubů. Rovnátka jsou vyjímatelná. Jednoduše je vyndáte z úst a můžete jíst a pít, na co máte právě chuť. Virtuální výsledek léčby si díky 3D vizualizaci prohlédnete ještě předtím, než si nasadíte první rovnátka. Uvidíte tak, jak budou Vaše zuby vypadat po skončení léčby.

Brněnská dentální klinika Sorriso vznikla ve snaze nabídnout českým pacientům stejnou zubní péči, jaká je poskytována ve špičkových evropských stomatologických centrech. Podobně přistupuje Sorriso i k zadávání realizace propagačních videí. S produkcí VideoBrothers jich vytvořila již několik.

“Příjemné prostředí, moderní vybavení a zkušenosti lékařů bylo potřeba ukázat prostřednictvím kvalitního imageového videa. Léčba zubů je pro mnoho lidí velice citlivé téma, naším cílem proto bylo uklidnit pacienty, že na ně v ordinaci čeká přátelský tým usměvavých odborníků,” vysvětluje režisér Vítězslav Otruba.

VideoBrothers se prostřednictvím sestřihů a upoutávek podílí také na propagaci vzdělávacích a kongresových aktivit Sorrisa. Nejbližší série celodenních přednášek Swiss Concept s názvem Protetika Pro Praktiky se koná 6. – 7. května 2016 ve Znojmě.