Kreativní vouchery JIC:
Firemní video o 100 tisíc levněji

Jihomoravské inovační centrum připravilo na rok 2018 třetí ročník Kreativních voucherů. Projekt je zaměřen na podporu spolupráce firem a zkušených kreativců z Jihomoravského kraje. Dotace v hodnotě až 100 tisíc Kč pokryje 75% ceny zakázky. Lze ji využít např. na realizaci propagačního filmu, reklamy nebo produktového videa.
 

Produkce VideoBrothers se účastní již 3. ročníku Kreativních voucherů. Máme za sebou 9 podaných žádostí, z toho celkem 4 vylosované a úspěšně realizované. Naši noví klienti tak již díky voucherům ušetřili celkem 400 tisíc a každý z nich investoval jen 33 tisíc bez DPH. Pojďte to s námi také nezávazně zkusit.
 

kreativni vouchery 2018 delong instruments

kreativni vouchery 2018 vues brno

kreativni vouchery 2018 silon

Když nás vylosují, ušetříte a získáte prvotřídní video za zlomek jeho hodnoty. Když nás nevylosují, nemusíme projekt realizovat vůbec nebo za jiných podmínek. Máte tak jistotu, že investované peníze se vám ze 3/4 vrátí.
 

kreativni vouchery 2018 zdravotnictvi

kreativni vouchery 2018 vues

kreativni vouchery 2018 vues

Žadateli mohou být malé a střední podniky se sídlem nebo provozovnou v Jihomoravském kraji působící především v těchto oblastech (i jen jako subdodavatelé komponentů):
 

kreativni vouchery brno 2018 harmonogram

- Pokročilé strojírenské
- Výrobní technologie
- Přesné přístroje
- Vývoj softwaru a hardwaru
- Léčiva a lékařská péče
- Diagnostika
- Letecký průmysla
- Automobilový průmysl
 
 

Začátek registrací pro firmy je 2. ledna 2018. Žádosti lze podávat do 23. března 2018. Více informací o podmínkách získání dotace a uznatelných oborech naleznete na webu JIC v sekci kreativní voucher pro firmy.
 

Město Brno na projekt vyčlenilo 4 miliony korun, které rozdělí mezi přihlášené. Pokud se sejdou žádosti o více prostředků, než je k dispozici, rozhodne o příjemcích veřejné losování za dozoru notáře. V Kreativní galerii JIC naleznete ukázky realizovaných videí i osobní hodnocení spolupráce od našich klientů.
 

Vy máte zadání, my dodáme kreativní nápady a kvalitní technické zpracování. Dohromady posuneme prezentaci vaší firmy o pořádný kus dál. Kontaktujte nás ještě dnes. Se vším vám poradíme a vytvoříme jednoduše kvalitní video.