Měření zraku a výběr brýlí v oční optice

Posláním Optiky Kocandová je kvalifikovaně pomáhat zákazníkům v péči o zrak. V celkem šesti pobočkách převážně na jižní Moravě se vždy snaží doporučit řešení, které je nejlepší pro oči zákazníků. Registrovaní optometristé a odborně vzdělaní oční optici pomohou s výběrem dioptrických i slunečních brýlí a profesionálně vyšetří zrak.
 

Právě stanovení oční vady a posouzení výběru vhodných brýlí a skel je úkon, kvůli kterému lidé často zcela zbytečně míří za očním lékařem a jsou nuceni dlouze čekat na volný termín. Vše lze přitom zcela pohodlně a rychle vyřešit přímo v optice. S požadavkem na ztvárnění videa popisujícího průběh takového vyšetření se Optika Kocandová obrátila na produkci VideoBrothers.
 

Ve videu je v méně než dvou minutách předvedena modelová situace, kdy zákazník přijde na pobočku, je mu odborně vyšetřen zrak a doporučeny vhodné obroučky s ohledem na tvar obličeje i aktuální módní trendy. Je-li vhodná čočka skladem, může být samotné dokončení brýlí otázkou jen několika málo minut.
 

Kromě propagačního videa o postupu měření zraku si nechává Optika Kocandová od VideoBrothers pravidelně natáčet také prezentační akce, kde jsou věrným zákazníkům představovány nejnovější modely brýlí. Naposledy se tak představila nová kolekce značky Etnia Barcelona.