Mii Paintings: Z malířky Youtuberkou za 1 rok

Rok 2020 byl pro mnoho profesí přelomový. Lidé měnili obory, jiným se naopak dařilo lépe, společným rysem byla práce z domova a snaha vymyslet si náhradu obvyklého trávení volného času. S rozjezdem projektu Mii Paintings, který učí diváky z celého světa malovat obrazy, jsme se tak trefili do ideálního načasování.
 

Veronika Mikalová začala vytvářet originální malby pomocí nevšedních technik nejprve jako relax. Po půlroce malování si uvědomila, že ji tento obor uchvátil a zcela změnil život. „Dříve mi vadilo, když ostatní lidé kopírovali moji práci a kradli mé nápady, třeba když jsem během rodičovské dovolené tvořila designové šperky. Rozhodla jsem se proto využít tuto nevýhodu předchozí profese ve svůj prospěch.
 

Podstatou mé malířské práce v Mii Paintings je inspirování ostatních lidí a probouzení jejich kreativních vloh. Jednoduchým způsobem ukazuji, jak vytvořit velmi efektní umělecké dilo. Učím lidi, jak být šťastnější a nebát se projevit a zdokonalovat své nadání,” popisuje počátky své youtuberské kariéry Veronika Mikalová. Za poslední rok se jí podařilo získat 100 tisíc sledujících z celého světa a dohromady přes 4 miliony zhlédnutí u bezmála 100 videí.
 

Influencer marketing s kreativní duší
 

Mii Paintings v sobě pojí hned několik předností. Atraktivní malby vznikají “rozléváním” barev. Výtvarnou metodu Acrylic pouring posouvá Veronika Mikalová na další úroveň následným doplněním 3D prvků, které vznikají díky promyšlenému stínování. Celý postup je navíc doplněn podmanivým anglickým komentářem.
 

Videa Mii Paintings vznikají jako sesterský projekt produkce VideoBrothers. Zájemcům o spolupráci nabízíme několik možných forem. Výsledné obrazy mohou např. změnit tvář vašeho produktu či interiéru, aby byl více atraktivní pro klienty. Kancelářské prostory, hotelové restaurace i pokoje umíme rozzářit pestrými abstraktními obrazy.
 

Veronika Mikalová Mii Paintings

Mii Paintings obrazy k zakoupení

Mii Paintings autoportrét

mii paintings abstraktní obraz

mii paintings phoenix

mii paintings ateliér

Během vzniku veškerých maleb natáčíme instruktážní videa formou podrobných návodů, které inspirují diváky k jejich vlastní tvorbě. V jednotlivých videích tak lze prezentovat široké spektrum výtvarných potřeb, barev či pláten.
 

Vaši zákazníci uvidí reálné využití prezentovaného produktu při tvorbě uměleckého díla, uslyší osobní doporučení a praktické zkušenosti přímo od autora obrazu. Mii Paintings sledují na YouTube pravidelně statisíce diváků z celého světa.
 

Ve videích hledají lidé nejčastěji inspiraci a poučení, jak a čím malovat. Díky anglickému znění a mezinárodní divácké základně podpoříme export vašich produktů. Těšíme se na společnou tvorbu.
 

Získejte obrazy, videa nebo product placement se slevou 100 tisíc!
 

Ano, přesně takovou částku můžete ušetřit díky Kreativním voucherům Brno 2021, do kterých jsme se letos zapojili také s Mii Paintings. Smyslem projektu JIC a města Brna je podpora navázání nové spolupráce jihomoravské firmy a jihomoravského kreativce. Na základě losování jsou pak přidělovány vouchery, které zpětně proplatí 3/4 nákladů až do výše 100 tisíc Kč bez DPH.
 

ateliér mii paintings

Losuje se ale ještě před realizací, takže nic neriskujete. Za posledních 5 let jsme se takto hlásili s 15 žádostmi, z toho nás vylosovali 7krát. Celkem naši noví klienti ušetřili 700 tisíc Kč. Zkuste to s námi i vy! Podrobné informace naleznete v našem článku nebo přímo na webu Jihomoravského inovačního centra: Kreativní vouchery.
 

Více informací o Mii Paintings: YouTube | Facebook | Instagram