Multimediální obsah pro web o evropských dotacích

Regionální rada Moravskoslezsko přidělující evropské dotace z Regionálního operačního programu spustila nový web o přínosu dotací na život v kraji. Veškerá videa, fotografie a také články o padesáti vybraných projektech umístěných na webu nejkačka.eu realizovala pro ROP Moravskoslezsko produkce VideoBrothers s.r.o.

 

„Je to vzorek ze sedmi set padesáti projektů, které jsme od roku 2007 finančně podpořili. Další budou na webu přibývat,“ popisuje David Sventek, ředitel Úřadu Regionální rady Moravskoslezsko, kde hodnotí a proplácí žádosti o evropské peníze.

Nejkacka

„V Česku je dnes poměrně nepřátelská atmosféra vůči evropským dotacím. Mohou za to jak skandály, tak malá informovanost o výsledcích evropské pomoci. Rádi lidem ukážeme, proč jsou podle nás evropské peníze pro Moravskoslezský kraj užitečné a že si za svou prací stojíme,“ říká Sventek.

 

„Precizní práce, včasnost termínů zpracování a vysoce kreativní přístup jsou synonymem spolupráce se společností VideoBrothers. Jakožto úřadu, komunikující nelehké téma evropských fondů, se nám i díky spolupráci s VideoBrothres podařilo toto téma přiblížit více veřejnosti,” chválí spolupráci s produkcí VideoBrothers Michal Sládek, marketingový manažer ROP Moravskoslezsko.

 
Evropské dotace Moravskoslezsko