Náborové video ukáže
Silon z pohledu zaměstnanců

Pro předního evropského výrobce polyesterových stříží a technických kompaundů jsme vytvořili nové náborové video. Prostřednictvím záběrů ze všech částí výroby a především díky autentickým rozhovorům se současnými zaměstnanci si může uchazeč o zaměstnání udělat lepší představu, co ho v Silonu čeká.
 

S produkty společnosti SILON jsou na celém světě denně v kontaktu miliony lidí. Vlákna ze Silonu nacházejí uplatnění v automobilovém průmyslu, stavebnictví, zdravotnictví i osobní hygieně.
 

Díky rozšiřování výroby a rostoucí poptávce se společnost Silon potýká s nedostatkem pracovníků zejména v oblasti technických profesí. Pro lepší informovanost potenciálních uchazečů o zaměstnání se rozhodli vytvořit HR video “Jdu do toho”.
 

zamestnanci Silon
 

“Cílem našeho firemní HR videa je představit podnik jako atraktivního zaměstnavatele. Spolupráce na realizaci s bratry Otrubovými z VideoBrothers byla velmi příjemná a přínosná. Oceňujeme především kreativní přístup, vstřícnost v jednání a profesionální zpracování. Z videa proudí stejná pozitivní energie, jakou bratři Otrubové vložili do procesu jeho tvorby. S výsledkem jsme nadmíru spokojeni. VideoBrothers můžeme jedině doporučit,” hodnotí spolupráci Lucie Vančurová z marketingového oddělení Silon.
 

Silon HR video

Silon HR video

Silon HR video

Silon HR video

Silon HR video

Silon HR video

 

“Se společností VideoBrothers jsem pracoval již na druhém projektu. Začínali jsme image a produktovým videem pro společnost OKIN Facility a v současné době jsme společně realizovali i projekt HR videa pro SILON. Oceňuji otevřenost v jednání, flexibilitu a kreativní přístup. Plánujeme další projekty a firmu VideoBrothers rádi oslovíme i v dalším výběrovém řízení,” doplňuje vedoucí marketingu Radek Matouš.