Palladium prezentuje reklamní spot na TV Pohoda

Palladium je moderní nákupní centrum s nejširší nabídkou obchodů, restaurací a služeb uprostřed historické Prahy. Na pěti podlažích nabízí zákazníkům 180 obchodů, 20 restaurací, kaváren a barů. Ve své propagaci klade Palladium velký důraz na využití propagačních spotů a fashion videí produkce VideoBrothers.
 

Reklamní spot prezentuje výběr nejznámějších značek a obchodů, které se v nákupním centru nacházejí. “Natáčení probíhalo za běžného provozu a v množství různých obchodů napříč všemi patry, takže bylo náročné především na koordinaci jednotlivých termínů, které nám dané provozovny vyčlenily. V přímých záběrech se však v rolích nakupujících objevuje výhradně najatý komparz. Divák má možnost v rychlém sledu prostřednictvím videa navštívit butiky jako třeba Armani, Guess, Sephora, Pandora, Puma či Lacoste a také prodejny Samsung a LG,” popisuje pestrost lokací Jan Otruba z VideoBrothers.
 

“Spolupráce s VideoBrothers byla na vysoké profesionální úrovni. Reklamní spot dopadl perfektně. Vše bylo řádně připravené, od plánování a scénáře spotu, přes samotnou realizaci až po jeho dodání,” pochvaluje si Michaela Matlasová z Palladia.
 

Výsledná reklama je k vidění na TV Relax Pohoda, sociálních sítích Palladia a také na množství obrazovek přímo v nákupním centru. Průběžně navíc vzniká řada dalších videí ze zákulisí focení módních rad a tipů pro elektronickou verzi Palladium magazine. Tento časopis je krom tištěné verze vycházející dvakrát ročně dostupný i jako mobilní aplikace.