Podívali jsme se na zub
robotům a 3D skeneru

Chodíte rádi k zubaři? My tam velice rádi natáčíme o technologických novinkách. Třeba takové 3D skenování místo otisku zubů nebo vyndávací průhledné dlahy místo pevných kovových rovnátek. Nejen o tom je naše nové video pro brněnskou dendální kliniku Sorriso.
 

V posledních letech jsme si užili přívalu zubařských novinek a vychytávek díky spolupráci se společností Dentamed, která se věnuje prodeji a instalacím stomatologických přístrojů a pořádání vzdělávacích akcí. Přesto nás v Sorrisu překvapila jedna robotická novinka.
 

Už jsme v minulosti natáčeli, jak robotické rameno leštilo vodovodní baterie nebo frézovalo formu na karoserii závodničky, ale že bude robot pomáhat i s 3D tiskem neviditelných rovnátek Sorriso, jsme nečekali. Příště snad začnou roboti v ordinaci synchronně tancovat a skákat přes překážky jako v Boston Dynamics. :)
 

Ale zpět k Sorrisu. Cílem jejich videa bylo ukázat výhody “neviditelných rovnátek” a při té příležitosti představit další novinky a postupy, které pacientovi zpříjemní a urychlí návštěvu.
 

Sorriso rovnátka

Díky modernímu 3D skeneru 3shape odpadá nutnost vytvářet otisky zubů a v reálném čase lze pracovat s přesnými digitálními daty. Pomocí nich lékař vizualizuje a naplánuje postup i cíl léčby. Robotizovaný 3D tisk forem na foliová rovnátka pomáhá především časové úspoře.
 

Sorriso rovnátka

Sorriso rovnátka

Sorriso rovnátka

Časově úsporná byla i naše návštěva v zubní ordinaci. Prostředí jsme znali již z předchozích natáčení, pacientku zajistil klient, takže stačilo jen přisvítit, občas něco vícekrát zopakovat pro lepší vyznění záběru a během pár hodin bylo natáčení hotovo.
 

Se Sorrisem spolupracujeme od roku 2014, kdy jsme jim natočili první prezentační video:
Dentální klinika Sorriso má propagační filmy s úsměvem
 

Následovalo několik průběžných aktualizací videa na základě modernizace a stěhování ordinací, několik různých prezentací rovnátek a eventová videa ze vzdělávacích akcí Dental degustation od Swiss concept.
 

Prostřednictvím těchto akcí jsme následně navázali spolupráci se společnostmi Dentamed a Herbadent a začali natáčet eventová a prezentační videa také pro ně.
 

Videa kliniky Sorriso nacházejí uplatnění kromě sociálních sítí především na obrazovkách v čekárnách ordinací. Proto jsou nejčastěji pojatá jako kombinace pěkných záběrů a doplňkových informací ve formě grafiky. Pacienti se díky nim atraktivní formou dozví o nabízených novinkách.
 

Zde se pro srovnání můžete podívat na jiné naše video o foliových rovnátkách, tentokrát pojaté s využitím rozhovorů: Krásný úsměv díky neviditelným rovnátkům
 

Svěřte nám i vy realizaci vašich propagačních videí. Těšíme se na spolupráci.