Při tomto natáčení nám chvílemi tuhla krev v žilách

Jsou videa, kde se to hemží zuby, ale o zubařích nejsou. Všude samý “heavy metal”, ale ani festival to není. Kromě úhlu záběru se řeší také úhel řezu a ne zrovna toho zlatého. Navíc ostrý zde není jen záběr, ale i jeho obsah a vůbec celé prostředí. Pro Dudr Tools jsme si řízli, teda vlastně střihli, propagační film o výrobě pilových pásů.
 

Dudr Tools patří k předním výrobcům pilových pásů. Sídlí poblíž Zlína a vyrábí laicky řečeno “takové ty ostré dlouhé kusy železa, které na pilách řežou stromy na prkna a trámy”. Jsou v tom fakt dobří, vyváží do celého světa a my jsme rádi, že si pro natočení svého nového propagačního filmu vybrali právě VideoBrothers.
 

Tohle natáčení totiž bylo “fakt vostrý”. Ostré hroty všude, kam se podíváš. Když pak vidíte, jak zkušení zaměstnanci doslova vyhodí desítky kilo vážící pás vysoko do vzduchu a za letu ho převrací “naruby”, tuhne vám krev v žilách. Propagační film vznikl ve dvou délkách a dvou jazykových verzích.
 

Jak se líbí výsledek?
 

“Spolupráce na tvorbě firemního videa byla příjemná a přístup ze strany Videobrothers velmi profesionální. Stačila 1 návštěva ve firmě na počátku, 1 den natáčení ve výrobě a na pilách, které nijak neovlivnilo průběh výroby a brzy jsme se mohli těšit z výsledku.
 

Oceňujeme také kreativní přístup a nápady pro ozvláštnění videa. Chtěli jsme pořídit firemní video a výsledek je perfektní a předčil naše očekávání. Můžeme vřele doporučit a tvůrcům ještě jednou děkujeme,” hodnotí spolupráci s VideoBrothers Daniela Kořenková z marketingu Dudr Tools s.r.o.
 

Dudr Tools propagační film

Dudr Tools propagační film

Dudr Tools propagační film

Dudr Tools firemní video

Dudr Tools firemní video

Dudr Tools firemní video

 

Rádi vytvoříme profesionální firemní video i vám. Ozvěte se nám s poptávkou ještě dnes.