Pro aplikaci Cool Ticket jsme točili pivo zdarma

Kdo by neměl rád ochutnávku zdarma? Kór když je přesně cílená na vaše zájmy, začíná na PI a končí na VO. A to není vše. S aplikací Cool Ticket můžete vyzkoušet klidně i ovocný nápoj a nechat si peníze za něj vrátit na účet pomocí umělé inteligence. Přesně o tom je naše nové hrané explainer video.
 

Product sampling je velmi silný marketingový a obchodní nástroj, který zákazníkům umožňuje získat přímou zkušenost se značkou či produktem. Cool Ticket nabízí hned několik možností, jak si můžete vzorek zdarma vyzkoušet. Jednou z nich je uplatnění přesně cílených digitálních kupónů v mobilu. Jak takový nákup probíhá jsme loni natáčeli v Tescu.
 

Žhavou novinkou je ale vzorek zdarma formou cashbacku. Výhodou je, že si vše odbavíte sami během pár vteřin, obsluha ani nemusí o ničem vědět. Cílem videa bylo znázornit jednoduchost celého postupu a možnost pestrého uplatnění.
 

Např. si objednáte čepované pivo Svijany a následně ho necháte zkontrolovat aplikací. Umělá inteligence rozpozná produkt, ověří správnost, zkontroluje místo a vyplatí cashback na váš běžný účet. Zákazníky lze takto nasměrovat do předem daných provozoven, kterých mohou být stovky nebo i tisíce.
 

Jak ukázat skutečný přínos vaší služby?
 

Pomocí videa natáčeného v reálném prostředí lze dosáhnout divácky atraktivního výsledku na pomezí reklamy a video návodu. Podobné spoty jsme pro Cool Ticket natáčeli již také v multikině CineStar a na hudebním festivalu Rock for People. Výhoda hraných explainer videí je také v rychlosti realizace. Oproti animaci je navíc výsledné video pro diváka více uvěřitelné a znázorněný postup lépe zapamatovatelný.
 

Cool Ticket cashback Svijany

Cool Ticket cashback Svijany

Cool Ticket cashback Svijany
 

Propagujte svoji službu videem jednoduše a kvalitně i vy.