Propagační spot vznikl
v ochranných kombinézách

Už jsme točili v potravinářských provozech, na operačních sálech i v továrně na dětské pleny, ale nejpečlivější opatření proti kontaminaci nás čekala ve výrobě elektronových mikroskopů a vakuového kompresoru pro aktuálně nejsilnější laser na světě ELI Beamlines. Výsledkem je propagační video pro Delong Instruments, které jsme realizovali v rámci projektu Kreativní vouchery 2017.
 

Na vzniku videa se podílelo přímo vedení společnosti. Důkladně nás seznámili s postupem vzniku elektronových mikroskopů i dalších realizovaných projektů z oblasti elektronové i laserové optiky. Měli jsme tak možnost nasát firemní kulturu a celkovou atmosféru a zpracovat scénář videa přesně na míru Delong Instruments. Průběžně jsme konzultovali všechny dílčí kroky a společně pracovali na přípravě natáčecího plánu, aby realizace proběhla podle společných představ.
 

“Spolupráce s VideoBrothers pro nás byla první zkušeností tohoto druhu a byli jsme spokojeni s profesionálním a zároveň přátelským a vstřícným přístupem. Při realizaci se velmi pozitivně zúročily mnohaleté zkušenosti VideoBrothers získané tvorbou podobných videí u technologických firem, což pro nás bylo velké zjednodušení jak při návrhu scénáře tak při samotném natáčení,” popisuje průběh vzniku propagačního filmu Olga Bohuslavová z marketingového oddělení Delong Instruments.
 

Delong Instruments

Delong Instruments

Delong Instruments

Delong Instruments

Delong Instruments

Delong Instruments

Video vzniklo v české a anglické verzi s využitím animované grafiky vložené přímo do obrazu. Bude sloužit především k propagaci na odborně zaměřených konferencích, kterých se Delong Instruments účastní jako komerční partner. Též bude propagováno na webu společnosti, případně u distributorů v Evropě i ve světě.
 

Delong Instruments

Delong Instruments

Delong Instruments