Imageová reklama a produktové video OKIN facility

OKIN group a.s., přední poskytovatel integrovaného facility managementu ve střední a východní Evropě, se rozhodl začlenit do své marketingové komunikace nově také propagační videa. Cílem prvních dvou filmů realizovaných produkcí VideoBrothers s.r.o. je prezentovat moderní přístup ke správě nemovitostí, majetku a s tím souvisejících dat.

 

Reklamní spot OKIN loves DATA přináší nevšední pohled na život kolem nás. Ať už je vaše povolání či koníčky jakékoliv, jezdíte na motorce, lezete po horách nebo hrajete golf, za každou z těchto činností se skrývá mnoho dat. I zcela běžnou lidskou aktivitu je možné analyzovat a získat o ní informace. Stejně tak je to s facility managementem, kde lze tato data využít ke zdokonalování procesů.

 

OKIN facility se řídí heslem: „Pouze to co důsledně měříme, také řídíme.” Úspěšnost a užitečnost tohoto přístupu potvrzuje v referenčním videu o systému Helpdesk také společnost Ahold, která Helpdesk využívá ve více než 280 hypermarketech Albert.

 

Pro namluvení voiceoverů bylo využito studio Soundsquare, z jehož databáze pocházel anglický rodilý mluvčí. Český komentář namluvil svým nezaměnitelným hlasem dabér Bruce Willise Alexej Pyško.