Reklamu v Tescu jsme natáčeli za plného provozu

Dodavatelé obchodního řetězce Tesco mohou nově promovat svoje zboží také v mobilní aplikaci Coolticket. Zákazníci již zdarma ochutnali kromě výrobků Tesco Finest např. Zlatopramen Radler Herbal s 0,0% alkoholu. Nový způsob samplingu se Coolticket rozhodl podpořit hraným explainer videem.
 

Natáčení probíhalo v brněnském Tescu Campus Square a jeho blízkém okolí za plného provozu. Přesto se ve videu díky využití herců, malé hloubce ostrosti a pečlivé volbě záběrů i jejich úhlů neobjevuje žádný běžný návštěvník bez jeho vědomí.
 

S natáčením, které se musí přizpůsobit daným podmínkám a vytěžit z nich maximum, máme velké zkušenosti. I při tvorbě propagačních filmů pro velké firmy a výrobní podniky není možné výrazně zasáhnout do běžného chodu společnosti nebo dokonce zastavit výrobu, a přesto musí vzniknout prvotřídní video.
 

tesco 02

tesco 04

tesco 07

tesco 09

tesco 11

tesco 13

 

Vždy je nutná improvizace štábu a součinnost zaměstnanců. Podobné to bylo v Tescu, které nám vyšlo vstříc otevřením jedné pokladny speciálně pro účely natáčení reklamy.
 

Akce v aplikaci Coolticket si zadávají přímo výrobci (např. Heineken, Danone, Kofola). Tesco, ale třeba i Albert nebo Makro, je partnerská síť, kde lze elektronické poukazy uplatnit. Jedná se o personalizovanou nabídku, proto je hodnota poukazu vždy řádově zajímavější než slevy z letáku.