Rock for People 2015
v Hradci Králové a Plzni

Multižánrový festival Rock for People se v roce 2015 rozdvojí. První část proběhne 4. – 6. června v Hradci Králové. Novinkou je Rock for People Europe konané v tradičním termínu 3. – 5. července netradičně v Plzni. Oficiální festivalová videa i letos dodává produkce VideoBrothers. Nechybí trailery, TV spoty i oblíbené denní sestřihy.
 

V Hradci vystoupí: Faith No More, Limp Bizkit, Bastille, Three Days Grace, Hollywood Undead
a desítky dalších. Uspořádání celého areálu slibuje nejedno překvapení. Jedna hlavní stage se přesune na zcela nové místo a přibude tak prostor pro non-stop zónu.
 

V Plzni se návštěvníci mohou těšit na: Motörhead, The Parov Stelar Band, Guano Apes, The Ting Tings, Modestep a řadu evropských zvučných jmen. Díky titulu Evropské hlavní město kultury pro rok 2015 bude celý plzeňský festival o něco více evropský. Oficiální video upoutávky jsou nasazeny na televizních stanicích Prima Cool, Prima Love a Nova Cinema.
 

TV spot se představí také na hudebních akcích ve Varšavě, Manchesteru či Miláně v rámci kampaně CzechTourism: Czech Republic – Land of stories. Specifikem Rock for People je složení fanoušků. Téměř 70% návštěvníků pravidelně tvoří ženy a dívky. Delší verze traileru se proto zaměřuje výhradně na ně.
 

OFICIÁLNÍ AFTERMOVIE a DENNÍ SESTŘIHY z Rock for People 2015:
 

Aftermovie Rock for People 2015

Přípravy areálu

1. festivalový den 4. 6. 2015

2. festivalový den 5. 6. 2015

3. festivalový den 6. 6. 2015

Rock for People EUROPE Plzeň – upoutávka Nova CINEMA