Sponzor pořadu Euro Hockey Tour na ČT sport

Na zimním stadionu ve Znojmě odehraje česká hokejová reprezentace svůj předposlední zápas před nadcházejícím mistrovstvím světa. Soupeřem jí bude Finsko. Znojmo tak přivítá oba týmy v plné síle i s hvězdami NHL. Zápas, který startuje ve středu 22. dubna v 17:30, bude živě přenášet ČT sport. Komentovat jej budou Robert Záruba a David Pospíšil.
 

Přítomnost kamer České televize a živý přenos využije ke své propagaci i město Znojmo. Potencionální sledovanost zápasu na obrazovkách televize je totiž obrovská. „Využili jsme maximálního možného prostoru a do přímého přenosu zápasu nasadíme náš propagační spot Objevte Znojmo, a to formou sponzorského vzkazu. Bude to poprvé, co se Znojmo takto prezentuje na veřejnoprávní stanici. Věřím, že naše propagace bude úspěšná,“ říká ředitel Znojemské Besedy František Koudela.
 

Sponzorský vzkaz “Znojmo město zážitků” mohou diváci očekávat během “power breaku” v 1. a 3. třetině. Jedná se o zkrácenou verzi reklamy “Objevte Znojmo”, která se vysílala nedávno také na televizi Sport5 během přímých přenosů play off hokejové ligy EBEL. Při této příležitosti se Znojmo představilo také třicetisekundovou reklamou na atrakci Adrenalinové podzemí a prostřednictvím minutového spotu o Znojemském vinobraní 2015. Veškerá propagační videa pro město Znojmo zajišťuje produkce VideoBrothers s.r.o. Za svá videa získalo město Znojmo za posledních 5 let již více než 10 ocenění na filmových festivalech. Veškerá znojemská propagační videa jsou k nalezení na www.znojmo.tv.
 

znojemská propagační videa

„S bratry Otrubovými, tedy se společností VideoBrothers, spolupracujeme již od roku 2011. Propagační filmy, které pro město Znojmo natáčejí, prakticky nemají konkurenci, o čemž svědčí i četná ocenění na filmových festivalech u nás i v zahraničí. Naše filmy prezentujeme nejen na tiskových konferencích, na webu či facebooku, ale díky jejich kvalitě jsme je mohli nasadit také do vysílání na stanici SPORT 5, do Czech-American TV nebo do přímého přenosu zápasů hokejové reprezentace na České televizi,” vyjmenovává tisková mluvčí města Zuzana Pastrňáková různorodé využití a úspěchy znojemských videí.
 

“Všude získaly naše spoty velmi pozitivní ohlasy ze strany diváků. Jako skvělí filmaři dokáží totiž naplno využít potenciálu, který dané místo nebo daná akce má, a to rozhodně není jednoduché. Stačí podívat se na jakékoliv video ze Znojemského historického vinobraní – a veškerá slova jsou nadbytečná,” doplňuje Pastrňáková.