Video o mobilní aplikaci lze natočit za 1 den

Aplikace Cool Ticket je preferovanou digitální vstupenkou do všech multiplexů CineStar v České republice. Návštěvníci si mohou vstupenky zakoupené on-line nechat poslat do mobilního telefonu nebo třeba přímo v mobilu zaplatit své rezervace. Vyhnou se tak zbytečnému čekání a při návštěvě kina jdou přímo do sálu.
 

„S tvůrci aplikace Cool Ticket spolupracujeme na propagaci jejich nových funkcí pravidelně již od roku 2014 a líbí se mi, jak se jejich aplikace neustále rozvíjí. Z pomyslného trezoru na vstupenky všeho druhu se stala ucelená platforma pro pohodlné placení, uchovávání kupónů i místo, kde najdete výhodné slevové akce a zajímavé soutěže,” popisuje vývoj vzájemné spolupráce Jan Otruba z produkce VideoBrothers.
 

„Cool Ticket potřeboval ukázat, jak je jejich aplikace užitečná a jednoduchá. Nejlepší způsob, jak o tom zákazníky přesvědčit, je znázornit vše v reálné situaci s reálnou aplikací. Takové video je natočeno za jediný den a není třeba náročné postprodukce a nebo zdlouhavé výroby animací. Postačí kvalitní střih, barevné korekce a informační grafika. Natáčení s herci a komparsem probíhalo v kině a na hudebním festivalu za plného provozu, ale poradili jsme si, aniž bychom příliš zdrželi frontu na popcorn,” vzpomíná s úsměvem Vítězslav Otruba z VideoBrothers.
 

Součástí aplikace je i kupónová knížka s dárky do okolních restaurací a last minute vstupenkami za výhodnou cenu. Například na festivalu Rock for People umožňuje Cool Ticket i plnohodnotné placení mobilem přímo na baru a stal se tak skvělou náhradou chybějícího bankomatu.
 

„Na našem festivalu měli návštěvníci možnost využít mobilní aplikaci Cool Ticket pro bezhotovostní nákupy drinků a drobného občerstvení. Celý projekt dopadl na výbornou a byl chválen jak ze strany návštěvníků, tak obsluhy. Do dalšího ročníku Rock for People plánujeme tuto službu využít v řádově větším měřítku,” chválí spoluráci Michal Thomes, ředitel festivalu.