Video z eventu umíme dodat do druhého dne

Při tvorbě videí z firemních akcí či festivalů bývá rychlost použití záběrů různá. Někdo chce dodat sestřih téměř dříve, než dorazí návštěvníci z akce domů, jiný počítá s využitím záběrů spíše při propagaci následujícího ročníku. Oběma těmto přístupům jsme připraveni se přizpůsobit a zohlednit je při způsobu a rychlosti zpracování videí. I díky tomu si nás vybrala Česká spořitelna pro natáčení interních eventů.
 

Spolupráci jsme zahájili v září 2018 natáčením akce RodinNEJ den ČS na zámku Kačina. Jednalo se o volné pokračování festivalu Kefír, který se konal o den dříve a zaplnil zámeckou zahradu originálními atrakcemi, divadlem a hudbou.
 

Video jsme natáčeli 2 dny a 3. den odpoledne bylo hotové. “Moc děkujeme za super spolupráci. Produkce VideoBrothers je neuvěřitelně flexibilní, ochotná a má fajn nápady, takže výsledné video je skvělé,” chválí Miloslav Tuček z marketingu České spořitelny.
 

Ještě do konce roku vznikla další dvě videa. Jedno mikulášské a druhé z vánočního setkání zaměstnanců v areálu hotelu Chateau St. Havel. Česká spořitelna však není zdaleka jediná, kdo nás využívá pro natáčení firemních akcí.
 

Podobný rodinný festival jsme natáčeli také pro Kooperativu. Jmenoval se NÁŠ festival a zaměstnanci pojišťovny na něm oslavili výročí 25 let Kooperativy. Aby toho “rodinného” natáčení nebylo málo, využilo nás v roce 2018 také Výstaviště Praha Holešovice pro natočení Rodinného dne Prahy 7.
 

Na hudebních festivalech často lidé posilnění alkoholem ztrácí zábrany. Ale věděli jste, že “zábrany” může ztratit i samotný festival? Jedním takovým je Rock for People, který je díky Staropramenu pohodlněji přístupný také lidem s tělesným postižením.
 

S festivalem Rock for People spolupracujeme již 11 let na tvorbě oficiálních upoutávek, denních sestřihů i aftermovie a právě Staropramen nás oslovil s přáním natočit festivalové video z pohledu vozíčkářů.
 

“Výborná spolupráce, především oceňujeme flexibilitu při zapracování našich doplňujících požadavků, profesionalitu a vstřícnost. Výsledné video skvěle zachycuje atmosféru, emoce i poselství projektu Staropramen – Festivaly bez zábran a citlivě komunikuje značku ve spojení s vozíčkáři,” hodnotí Jana Vinklářová ze Staropramenu.