Videonávody Cormen
poradí s profesionálním úklidem

Společnost Cormen se již bezmála 25 let zaměřujeme na vývoj a výrobu kosmetiky, bytové a průmyslové drogerie, čistící chemie a dezinfekce. V roce 2017 jsme pro ni vytvořili 20 produktových videí o jednotlivých oblastech úklidu, konkrétních výrobcích i službách. Tváří kampaně se stal brněnský herec Tomáš Sagher.
 

Cormen dodává své produkty (např. Isolda, Isofa, Krystal nebo Cleamen) do hotelů, wellness, restaurací, kanceláří, školských zařízení, nemocnic i průmyslové výroby. Profesionální trh klade velký důraz na kvalitu zboží, doprovodných služeb a poradenství. Také proto vznikla tato série video návodů.
 

“Společnost VideoBrothers nás potěšila svým přístupem a nasazením při tvorbě našich video návodů. Spoty jsou zcela profesionální a také termín dodání (i přes naše změny) byl spolehlivě dodržen. Příští zakázky opět zadáme této společnosti,” popisuje spolupráci Pavel Slaný z marketingu Cormen s.r.o.

Produktová videa Cormen

Produktová videa Cormen

Produktová videa Cormen

Produktová videa Cormen

Produktová videa Cormen

Produktová videa Cormen

Natáčení velkého množství odborných textů probíhalo ve studiu pomocí čtecího zařízení. Ilustrační záběry úklidu vznikly ve školícím středisku firmy Cormen i v provozech vybraných odběratelů. Jednotlivé video návody jsou také součástí mobilní aplikace Pomocník úklidu, přes kterou je možné výrobky objednat nebo si zobrazit detailní informace.