VUES Brno slaví 70 let novým propagačním filmem

Brněnská společnost VUES se zaměřuje především na zákaznická řešení speciálních elektrických točivých strojů. Navrhují a vyrábějí např. pohony čerpadel, lanovek, dynamometry pro zkušební pracoviště motorů v automobilovém průmyslu, pohony ventilátorů chladicích věží nebo třeba teleskopů.
 

Jejich výrobky jsou zákazníky integrovány do vyšších celků nejrůznějších průmyslových oborů v zařízeních pro automatizaci a robotiku, v logistice a balicí technice, automobilovém průmyslu i energetickém sektoru. Ambicí společnosti VUES je být první přirozenou volbou klientů. Pomáhat jim v tom bude i nový propagační film z produkce VideoBrothers.
 

“Wow! Ano, takto spontánně reagovali účastníci slavnostního večera k 70. výročí založení společnosti, kde bylo na zahájení poprvé představeno video o naší společnosti VUES. Je v něm zobrazena zejména atmosféra z výrobních a technických pracovišť. Zkrátka komplexní obrázek o firmě, kde mnozí již dlouhá léta pracují. Někteří se emotivně vyjádřili, že v sobě objevili hrdost na mateřskou firmu,” popisuje bezprostřední reakce na nové video vedoucí odboru Marketingu Zdeněk Hnát.
 

“Spolupráce i komunikace s VideoBrothers byla po celou dobu srozumitelná, konstruktivní, rychlá a přehledná. Realizaci momentálních nápadů dokázali technicky bez problémů zvládnout. Filmování záběrů probíhalo za plného provozu a tudíž často ve ztížených provozních podmínkách. S finálním videem jsou spokojeni vlastníci společnosti, management, zaměstnanci i klienti,” doplňuje Zdeněk Hnát.

VUES Brno

VUES Brno

VUES Brno

VUES Brno

VUES Brno

VUES Brno