Pomáháme firmám tvořit zákazníky z diváků.
Jsme kreativní filmová produkce VideoBrothers.
Reklamní filmová produkce VideoBrothers

Realizujeme propagační filmy, reklamní spoty a produktová videa. Zaměřujeme se na reklamní pojetí videí ve smyslu kvality záběrů, zpracování i celkového vyznění.

Jak jsme začínali?

 

Jan Otruba VideoBrothersJmenuji se Jan Otruba a produkci VideoBrothers jsem založil s bratrem v roce 2011, nedlouho po mém absolvování studia režie a scenáristiky na Univerzitě Tomáše Bati. Tím to ale celé nezačalo. Věřte nebo ne, v dobách, kdy jsme začínali, ještě ani neexistovalo YouTube. Tehdy se jelo na pásky, profi kamera vážila snad 20 kilo a stála víc než auto (to jediné se nezměnilo). Otruba Video Brothers jsme si začali říkat už někdy na základce a od začátku nás to táhlo ke kratším formátům.

Během střední školy jsme víkendy a prázdniny trávili natáčením příspěvků pro regionální televize. Tvorba videí se stala naší vášní a koníčkem. Když později univerzitní spolužáci toužili po hraných filmech, my natáčeli videoklipy známým českým interpretům. Od těch jsme se přes hudební festivaly a propagační spoty měst přesunuli k video prezentacím firem a organizací.

Jak pracujeme?

 

Vždy u nás jednáte přímo s tvůrcem bez prostředníků. Klademe důraz na autentické ztvárnění a přirozenost. Pečlivým výběrem vhodných úhlů pohledu a pořadí záběrů formujeme výsledný dojem diváka tak, aby každá společnost, služba či akce vyzněla ještě lépe, než ve skutečnosti.

Celý postup tvorby videa rozdělíme na dílčí kroky, které si průběžně odsouhlasíme. Veškerá odevzdaná videa se stávají vaším majetkem. Lze je volně šířit či upravovat. Nemusíte se bát žádných skrytých poplatků nebo omezení.

Kolik nás je?

 

Sázíme na efektivitu malého štábu. V základu jsme od začátku dva plus asi desítka externích spolupracovníků.

Kde nás najdete?

 

Sídlíme v Brně, protože je to všude kousek. Klienty máme v Praze, Zlíně i Ostravě. Ať už jste tedy odkudkoliv, klidně ze Slovenska, nemusíte se bát, že bychom to k vám měli daleko.

Reference od klientů VideoBrothers - zkušenosti a osobní doporučení