Do kina či na koncert se vstupenkou v mobilu

Cool Ticket je mobilní aplikace pro snadné uložení aktivních vstupenek, lístků a poukázek všeho druhu. Jednoduše si vstupenku necháte poslat do mobilního telefonu. Zcela se tak obejdete bez tisknutí a čárových kódů. Pořadatelé ocení, že ověření platnosti kupónu nevyžaduje nutnosti internetového připojení.
 

Tento způsob doručování lístků do kina, divadla, na koncert, party či sportovní utkání má hned několik výhod. Především je to rychlost a intuitivnost používání. Tyto i další přednosti Cool Ticketu mělo za cíl ukázat i prezentační video z produkce VideoBrothers.
 

Krátký hraný spot vznikl jako příklad použití aplikace na hudebním festivalu. Kromě samotného pohodlného vstupu na akci je vyzdvižena i možnost dále s návštěvníky komunikovat a pomocí anket či soutěží jim nabídnout bonusové balíčky nebo slevy. Veškeré tyto aktivity lze navíc sdílet na sociálních sítích a snadno tak prezentovat subjekty, které slevy a poukázky sponzorují.
 

Cool Ticket na Rock for People

Aplikace je dostupná v App Store, Google Play i Windows Store. Vstupenky jsou vizuálně zabezpečeny proti padělání, lze je přeposlat na jiné zařízení a jsou pojištěné proti poškození či ztrátě telefonu.