Česká spořitelna pořádala největší firemní event

V roce 2018 jsme zahájili spolupráci s Českou spořitelnou realizací interních eventových videí a od té doby v ní úspěšně pokračujeme. Během dvou let vzniklo celkem 8 videí z 5 různých akcí určených pro zaměstnance spořitelny. V posledním roce jsme natáčeli např. o projektu Pohybová gramotnost Českého atletického svazu a hlavně obří vnitrofiremní festival Spořkafest 2019.
 

Tato akce se konala na Pražském výstavišti, volně navazovala na festival Metronom a jednalo se o největší firemní event v České republice pro 12,5 tisíce návštěvníků. Na 2 hlavních stagích se během odpoledne vystřídalo 15 českých interpretů. Nechyběl bohatý doprovodný program, workshopy, sportovní zóna i pestré možnosti občerstvení.
 

“Zachytit jedinečnou atmosféru akce a emoce návštěvníků není lehké. Klukům z VideoBrothers se to ale opakovaně daří. Díky nim si můžeme prostřednictvím krátkých spotů připomenout, jak jsme rozjasnili tváře malých i velkých Spořitelňáků na rodinném dni, vytvořili na centrále nebeské město plné andělů a hodných čertů nebo jak jsme roztančili 12 tisíc zaměstnanců a jejich blízkých na Spořka festu.
 

Navíc videa jsou už na první střih téměř perfektní i během velmi krátkého času. Jednoznačně tleskáme a doporučujeme dál,” podělila se o své zkušenosti s VideoBrothers Klára Zelenková z Interní komunikace České spořitelny.
 

Česká spořitelna doporučuje VideoBrothers

 

Začátkem roku 2020 získal Spořkafest od odborné poroty České eventové asociace 2. místo v kategorii zaměstnaneckých eventů. Gratulujeme a jsme rádi, že jsme mohli pro tuto příležitost vytvořit video případovou studii, která prezentuje Spořkafest z pohledu nejrůznějších čísel.