V Česku vzniká nová značka sportovních vozů

Společnost Vehicles Creators Group připravuje zcela nový produkt v oblasti automobilového průmyslu. Uvedení značky na trh bude podpořeno také propagačním filmem. Produkci VideoBrothers si VCG vybrala ke spolupráci na základě referencí, i díky předchozím zkušenostem s tvorbou videí prostřednictvím Kreativních voucherů.
 

Často spolupracujeme s výrobními podniky z nejrůznějších oborů od elektromotorů až po mikroskopy. Vždy jsme připraveni nasát firemní atmosféru a prostředí, obeznámit se s postupy a směřováním společnosti. Tvorba videa pro automobilový průmysl však pro nás byla výzvou. Tento obor v sobě pojí velice pestrou škálu technologií a tvůrčích postupů spojených v jeden atraktivní celek. V tomto případě je vše umocněno ještě tím, že se jedná o vývoj individuálního sportovního vozu.
 

Staňte se hlavním designérem
 

Video popisuje průběh vzniku automobilu netradičně z pohledu zákazníka, kterému automobilka umožní se osobně podílet na jednotlivých krocích návrhu a vývoje svého budoucího individuálního sportovního automobilu. Navrhování a konstrukce auta je pojatá zážitkově za účasti klienta. Video čeká se svou premiérou na termín uvedení nové automobilové značky na trh.
 

Užijte si proces výroby

Staňte se šéfmechanikem

Odsouhlaste každý detail

 
Spolupráce na videu ze zcela nového odvětví ukázala, že kvalitní tvůrčí postupy a zkušenosti jsou přenositelné napříč obory. Vše je o flexibilitě a zdravé míře improvizace, která mnohdy přinese nečekaná originální řešení. Pohled zvenčí je užitečný pro obě strany. Jsme napjatí, jaké nové výzvy nám přinesou Kreativní vouchery 2019.
 

“Spolupráci s VideoBrothers s.r.o. na tvorbě našeho propagačního videa hodnotím jedním slovem skvělá. Velice mne potěšil jejich proaktivní přístup, nápaditost v rozvíjení prvotní osnovy scénáře a také profesionální kvalitu výstupu. Vše související s přípravou i realizací bylo řešeno velice efektivně z pohledu nákladů i termínů.
 

Jsem rád, že jsem dal při výběru dodavatele videa na refence, které za sebou VideoBrothers s.r.o. mají. Dokázali vytvořit video, které nás bude skvěle prezentovat směrem k cílové skupině zákazníků,” hodnotí realizaci Jiří Adam, jednatel VEHICLES CREATORS Group s.r.o.