GRUND prezentuje videem svou lásku k designu

Již 25 let vyrábí společnost GRUND koupelnové koberečky nejvyšší kvality. Design je nedílnou součástí její firemní strategie. Díky tomu se předložky GRUND odlišují od konkurence a jsou rozpoznatelné na první pohled. Vstup na nové zahraniční trhy i vnímání českými zákazníky má za úkol podpořit propagační film z produkce VideoBrothers.

Cílem nového produktového videa je prezentovat image značky GRUND jako synonyma kvality, poctivé ekologické výroby a prémiového designu. Firma aktuálně vstupuje na americký a čínský trh, velice silné postavení má již delší dobu také v Německu. Celkem se může pochlubit 20 miliony spokojených zákazníků ve více než 40 zemích světa, kam směřuje přes 90% výroby. Samozřejmostí proto byl požadavek na realizaci více jazykových verzí videa včetně čínské.

Grund predlozky cinska verze

“Společnost GRUND nás vyzvala k zaslání kreativního návrhu na pojetí jejich chystaného promo videa. Z výběrového řízení vyšla naše produkce vítězně, což nás těší dvojnásob u klienta, který se zaměřuje na precizní výrobu, kvalitní design a inovace.

Vzájemné představy o výsledném videu i průběhu realizace se velice prolínaly. Na obou stranách bylo znát zaměření na pečlivost, což je častý znak rodinných firem, jako jsme my i GRUND,” hodnotí spolupráci Jan Otruba, jednatel produkce VideoBrothers.

Zadání pro tvorbu videa bylo specifické tím, že GRUND již měl značné množství záběrů a také jeden nezveřejněný propagační film z minulosti. Původní video pro obchodní partnery bylo nutné přepracovat, aby pojetí cílilo více na koncové zákazníky a jejich vnímání značky GRUND.

Grund predlozky design

“Existující záběry nám poskytly kvalitní základ pro úpravy a vylepšování. Propagační film však bylo nutné zkrátit, zjednodušit jeho strukturu, vyměnit hudbu a doplnit o nové záběry. Dějovou linku a vyznění jednotlivých částí zvýraznila animovaná grafika vložená přímo do obrazu. Typografické prvky odkazují svým jednoduchým stylem a barevností na logo společnosti,” popisuje Otruba průběh postprodukce.

Grund predlozky kvalita