Česká společnost pro jakost dbá na kvalitu

Kvalita výrobků, služeb i firemních procesů je nedílnou součástí našich životů. Poznatky z tohoto oboru se projevují ve všech odvětvích lidské činnosti od potravinářství, přes zdravotnictví až po automobilový průmysl. Sdružit veškeré tyto oblasti včetně vzdělávání a vydávání odborných publikací do jednoho videa byl úkol VideoBrothers při tvorbě propagačního videa České společnosti pro jakost.

Kromě pořádání vzdělávacích kurzů a vydávání textů českých i zahraničních autorů se ČSJ věnuje také udělování certifikátů kvality a norem ISO. Pro nestranné ověření znalostí pracovníků slouží akreditovaná personální certifikace. Osobní certifikát je pro pracovníky důležitým dokladem prokázání kvalifikace jak klientům, tak zaměstnavatelům.

Organizacím a společnostem poskytují zkušení auditoři České společnosti pro jakost cennou zpětnou vazbu v podobě identifikace silných stránek i oblastí pro zlepšení. Výsledky jejich práce se každoročně projevují např. na stupních vítězů Národní ceny kvality.

ceska spolecnost pro jakost pekarna klatovy

“Spolupráce s VideoBrothers byla velmi příjemná a profesionální. Původní námět našeho propagačního videa se jim podařilo poupravit do poutavého, profesionálního a divácky příjemného spotu, který srozumitelně prezentuje široké spektrum našich produktů z poměrně složitého odvětví kvality,” hodnotí realizaci Kateřina Kopetzká z České společnosti pro jakost.

ceska spolecnost pro jakost rizika

Během natáčení se štáb vydal do pekárny v Klatovech, autosalonu Škoda, pneuservisu a především do sídla České společnosti pro jakost, která má ze svých kanceláří na Novotného lávce exklusivní výhled na Karlův most a Pražský hrad.

ceska spolecnost pro jakost automobilovy prumysl

“S Českou společností pro jakost se nám díky jasnému zadání a rozumnému rozpočtu spolupracovalo velice příjemně. Věcná a rychlá komunikace i důvěra v naše schopnosti přispěla k bezproblémovému průběhu realizace propagačního filmu o vzdělávání a certifikátech kvality,” chválí přístup klienta Vítězslav Otruba z VideoBrothers.

ceska spolecnost pro jakost certifikace