KISS šetří čas a chrání životy

Pátek 13. je ideální datum zveřejnění nového videa. Minimálně v případě, že se jedná o propagační spot na téma řešení krizí. Přesně tak to udělal systém KISS.
 

Krizový informační a svolávací systém pomáhá v nemocnicích, školách, na úřadech, ve firmách i výrobních podnicích. Zkrátka všude, kde je třeba zajistit ochranu měkkých cílů a efektivně informovat větší množství lidí.
 

Na naši produkci se obrátili s poptávkou na vytvoření 6 videí. Série spotů má za cíl ukázat a vysvětlit vlastnosti celého systému a jeho použití v různých oborech a prostředích.
 

Systém KISS umí lidem volat, psát, mailovat, to všechno v několika jazycích. Taky sleduje zpětnou vazbu a v případě nulové reakce kontaktuje náhradníky. Hledali proto způsob, jak to vše snadno a rychle ukázat potenciálním uživatelům.
 

Navíc chtěli v produktových videích názorně porovnat zdlouhavost a pomalost řešení bez KISSu se snadností a rychlostí řešení s KISSem.
 

Krizový informační a svolávací systém

Po společné konzultaci zadání jsme se shodli na vhodném pojetí videí. Vzhledem k množství prostředí a témat jsme zvolili kombinaci záběrů z videobanky s grafikou vloženou přímo do videa.
 

Výhoda tohoto řešení je rychlost, s jakou můžete vidět první náhled videa a široké možnosti dodatečných úprav střihu či nahrazení dílčích záběrů.
 

Krizový informační a svolávací systém

Krizový informační a svolávací systém

Krizový informační a svolávací systém

Ne vždy je však snadné najít vhodné záběry pro znázornění napadení a ilustrovat na nich rozdíly mezi špatným a správným postupem.
 

V dalším navazujícím videu na téma Měkké cíle jsme proto s výjimkou úvodního intra využili znázornění dějů pomocí “explainer” animace.
 

Nevýhoda tohoto řešení je, že může působit málo autenticky a celkový dojem nevyzní tak reálně.
 

Výhoda oproti videobance je však jednoznačně v tom, že lze snadno přizpůsobit prostředí, postavy, děje i barevnost přesně podle vašich představ.
 

Kombinace obou přístupů v různých videích navíc dáva divákovi možnost si najít přesně takové pojetí, jaké mu pro přijímání nových informací nejlépe vyhovuje.
 

Krizový informační a svolávací systém

Krizový informační a svolávací systém

Krizový informační a svolávací systém

Jak hodnotí spolupráci s VideoBrothers produktová specialistka SAFE Technology SAFETE, s.r.o. Iveta Konvičná?
 

Výstižný a úderný scénář hned na první návrh
 

„Produkce VideoBrothers nás zaujala stylem svých videí. Pojetí jejich produktových videí a zpracování grafiky se shodovalo s naší představou.
 

Krizový informační a svolávací systém

Chtěli jsme, aby video našim klientům co nejvíce přiblížilo, jak náš systém funguje a kde se dá využít, a to přesně výsledné video krásně zobrazuje.
 

Ceníme si komunikace při tvorbě videa i “nacítění” produktu. Mile nás překvapila rychlost pochopení našich potřeb, výstižný a úderný scénář hned na první návrh.”
 

Dejte nám vědět, co potřebujete vysvětlit nebo ukázat vy.
 
Navrhneme vám scénář i rozpočet a poradíme, jaké zvolit pojetí. Vytvoříme zajímavé a užitečné produktové video na míru vašim potřebám.
 

videobrothers reference