Jak se pracuje v chemičce DEZA?

Možnost nahlédnout pod pokličku destilačních kolon ve Valašském Meziříčí se nenabízí každý den.
 

Z černouhelného dehtu a surového benzolu tam DEZA vyrábí celkem 38 různých látek a je druhou největší společností v Evropě s tímto výrobním programem. Snadno by někdo mohl říct: „Chemička, to se mě netýká.”
 

Jenže 80 % jejich produkce končí v automobilovém a stavebním průmyslu. Bez produktů z chemičky DEZA se neobejde např. výroba barev, pneumatik, hadic nebo hliníku.
 

Cílem poptávky, se kterou nás DEZA poprvé oslovila už v roce 2019, bylo potenciálním zaměstnancům a obchodním partnerům ukázat, jak to u nich vypadá a k čemu je to vše vlastně dobré.
 

V té době by nás ani nenapadlo, že se domlouvání a realizace nakonec protáhne na několik let. Do cesty se nám postavily koronaviry, lockdowny, kauza Bečva, nouzové stavy a jiné srandy, které realizaci průběžně několik let odsunovaly.
 

DEZA propagační film

Když přišlo na věc, stačily nám nakonec 3 natáčecí dny, pár týdnů postprodukce, trocha schvalování a bylo hotovo. Vytvořili jsme českou, anglickou a polskou verzi, několik délkových variant a také video pozadí na zbrusu nový web.
 

Přestože jsme zvyklí natáčet pro velké průmyslové podniky s rozlehlými areály, DEZA je v tomto ohledu specifická. Je to takové malé město ve městě.
 

DEZA propagační film

Tisícovka zaměstnanců jezdí po areálu na kolech, za rok se tu vystřídá 15 tisíc vagonů a nechybí vlastní hasičský shor nebo potrubní pošta.
 

Každá část by vydala na vlastní video. Ostatně délka videa byla také velké téma. Z původní poptávky po 10 minut dlouhém propagačním filmu vzniklo 4 minuty dlouhé video a několik kratších spotů.
 

DEZA propagační film

Jak jsme se přesvědčili na vlastní oči ze střechy kancelářské budovy, i podzimní východ slunce nad chemičkou má své kouzlo. Fotogenická zákoutí dokáží vytvořit i kilometry potrubí a záplava ventilů.
 

HODNOCENÍ VIDEA: Pozitivní dojem u cílové skupiny i konkurence
 

„Propagační video naší společnosti DEZA, a.s., které nám ve VideoBrothers natočili, je velmi poutavé a profesionálně vytvořené. Skvěle zachycuje klíčové prvky společnosti a představuje je způsobem, který zaujme diváka.
 

Video jasně prezentuje hodnoty a cíle naší společnosti a blíže seznamuje diváky s našimi produkty. Spot je úspěšný na každém veletrhu, kde se s ním prezentujeme, a zanechává pozitivní dojem nejen u cílové skupiny ale také u naší konkurence,” hodnotí výsledek spolupráce PR specialistka Markéta Vašulínová.
 

videobrothers reference

 

Nechte si u nás natočit firemní video i vy.
 

Pošlete nám nezávaznou poptávku ještě dnes.