Propagační video otevře dveře k zákazníkům

Na tvorbě firemních videí nás baví, že máme možnost nahlédnout do zákulisí různorodých firem. Prohlédneme si výrobu, nasajeme atmosféru, osaháme produkty nebo vyzkoušíme služby. To nejlepší z výsledného dojmu pak přetavíme do firemního videa.
 

Baví nás otevírat pomyslné dveře a zvát diváky spolu s námi na prohlídku. Naším úkolem je ukázat realitu v tom nejlepším světle. Zaměřujeme se na souhru detailů. Díky pečlivým kompozicím často vyzdvihneme netušený estetický potenciál i ryze funkčních prostor. K tomu kapku emocí, nepostradatelný lidský prvek a víme, že jdeme správným směrem.
 

Od našich klientů máme zpětnou vazbu, že když se při pohovoru ptají personalisté uchazečů o zaměstnání, co ví o jejich firmě, velmi častá odpověď je, že viděli propagační video. Také pro stávající zaměstnance bývá firemní spot mnohdy impulzem pro uvědomění si hrdosti na svého zaměstnavatele.
 

V případě firmy Perito jsme dokonce neotevírali dveře do firmy pouze obrazně, ale mnohokrát i doslova. Natáčeli jsme totiž o výrobci vchodových dveří. A jak sami říkají, ta největší radost přichází dveřmi Perito.
 

Vchodové dveře Perito

Kdo někdy vybíral vchodové dveře, tak ví, že nabídka tvarů, barev a materiálů je nepřeberná. Zorientovat se v možnostech a zvolit vhodné řešení pomáhají koncovým zákazníkům externí partneři a distributoři.
 

Vchodové dveře Perito

Vchodové dveře Perito

Vchodové dveře Perito

Při tvorbě propagačního videa nám ochotně otevřel dveře svého showroomu prodejce dveří Perito z Jihlavy a dokonce jsme skrz vchodové dveře nahlédli také do domu reálných spokojených zákazníků.
 

Vchodové dveře Perito

Vchodové dveře Perito

Vchodové dveře Perito

Ve videu nevystupují žádní herci, všechny osoby jsou reálné a úsměvy nepramení ze scénáře, ale ze skutečné spokojenosti s výrobky Perito.
 

„VideoBrothers jsme si vybrali na základě již dříve zhlédnutých videí. Daný rukopis je promítnut i v našem videu a přesně vystihuje naši představu. VideoBrothers již od začátku pracovali jakoby o krok napřed, čímž nás velmi mile překvapili a ukázali pohled z venčí.
 

Výsledné video bylo na firmě přijato s velkým respektem a zároveň i hrdostí. Obratem jsme poptali realizaci dalšího projektu, což ve výsledku mluví za vše,” hodnotí spolupráci produktový manažer Erik Hujňák.

videobrothers reference