Jak v roce 2023 ušetřit
100 tisíc za promo video?

Kreativní vouchery Brno 2023 jsou tu! O co jde? Jedná se o dotace od města Brna a Jihomoravského inovačního centra (JIC) na podporu spolupráce firem a kreativců z jižní Moravy. Za posledních 7 let díky nim naši noví klienti ušetřili bezmála 1 milion korun. Máme za sebou 17 podaných žádostí, z toho 8 vylosovaných a úspěšně realizovaných. Pojďte to s námi také nezávazně zkusit.
 

Nic neriskujete. Když nás vylosují, ušetříte 75 % nákladů na propagační video (až 100 tisíc Kč bez DPH). Když nás nevylosují, nemusíme projekt realizovat (nebo můžeme za jiných podmínek či později). Máte tak jistotu, že investované prostředky se vám vždy ze 3/4 vrátí.
 

Registrujte svoji firmu na webu JIC a podejte svoji žádost o voucher spolu s produkcí VideoBrothers s.r.o. Připravíme vám nabídku i položkový rozpočet. Čas na registraci firem máte do 31. 1. 2023. Žádosti o vouchery se podávají do 24. 3. 2023.
 

Šanci mají firmy s vlastním produktem či službou
 

V minulých letech byly Kreativní vouchery zaměřeny na spolupráci kreativců a technologických firem. Tohle omezení loni skončilo. Registrovat se tak mohou všechny malé a střední jihomoravské firmy s vlastním produktem či službou. Ideálně mají-li navíc exportní ambice.
 

Naposledy s námi díky voucherům získala 100 tisíc na propagační video firma Perito – výrobce vchodových dveří a dveřních výplní.
 

„Spolupráce byla velmi příjemná. Kreativec již od začátku pracoval jakoby o krok napřed, čímž nás velmi mile překvapil a ukázal pohled z venčí. Produkce VideoBrothers velmi emotivním a kreativním zpracováním vytvořila prezentaci, která byla na firmě přijata s velkým respektem a zároveň i hrdostí,” hodnotí spolupráci produktový manažer Erik Hujňák.
 

Kreativní vouchery 2023 harmonogram

„Prostřednictvím kreativních voucherů jsme pomohli k získání profesionálních propagačních filmů mnoha firmám, které by se bez zvýhodnění formou dotace zřejmě pro realizaci videí vůbec nerozhodly. Výsledek je překvapil natolik, že vzájemná spolupráce pokračuje dále,” chválí oboustranný přínos projektu režisér Jan Otruba.
 

firemni video kreativni vouchery

elektronove mikroskopy kreativni vouchery

atelier videobrothers brno kreativni vouchery

kreativni vouchery 2023 letiste brno

kreativni vouchery 2023 3D vizualizace a grafika

jizni morava film kreativni vouchery

Jihomoravské inovační centrum celý projekt Kreativních voucherů pravidelně vyhodnocuje prostřednictvím podrobného dotazníku.
 

Důkaz místo slibů
 

Zde naleznete informace a grafy o přínosu z pohledu zůčastněných firem i kreativců: Vyhodnocení přínosu Kreativních voucherů
 

Profil VideoBrothers v Kreativní galerii JIC.
 

Ozvěte se nám na e-mail nebo telefon a nezávazně spolu probereme vaše nové video.