Jak v roce 2021 ušetřit 75 % nákladů na promo video?

Kreativní vouchery Brno 2021 jsou tu! O co jde? Jedná se o dotace od města Brna a Jihomoravského inovačního centra (JIC) na podporu spolupráce firem a kreativců z jižní Moravy. Za posledních 5 let díky nim naši noví klienti ušetřili celkem 700 tisíc Kč bez DPH. Máme za sebou 15 žádostí, z toho 7 vylosovaných a úspěšně realizovaných. Pojďte to s námi také nezávazně zkusit.
 

Nic neriskujete. Když nás vylosují, ušetříte 75 % nákladů na propagační video (až 100 tisíc Kč bez DPH). Když nás nevylosují, nemusíme projekt realizovat (nebo můžeme za jiných podmínek či později). Máte tak jistotu, že investované prostředky se vám vždy ze 3/4 vrátí.
 

Registrujte svoji firmu na webu JIC a podejte svoji žádost o voucher spolu s produkcí VideoBrothers s.r.o. Připravíme vám nabídku i položkový rozpočet. Čas na registraci firem máte do 29. 1. 2021. Žádosti o vouchery se podávají do 24. 3. 2021.
 

Letos pro firmy s vlastním produktem či službou
 

V minulých letech byly Kreativní vouchery zaměřeny na spolupráci kreativců a technologických firem. Tohle omezení letos končí. Registrovat se tak mohou všechny malé a střední jihomoravské firmy s vlastním produktem či službou. Ideálně mají-li navíc exportní ambice.
 

Také proto jsme rozšířili naši nabídku služeb o Influencer marketing v oblasti výtvarné umění. Od loňska totiž provozujeme YouTube projekt Mii Paintings, který si za první rok fungování získal již 100 tisíc fanoušků po celém světě. Kromě tvorby reklam a propagačních videí tak nově nabízíme také prodej obrazů a především product placement např. výtvarných potřeb ve videonávodech na tvorbu vlastních obrazů určených široké veřejnosti.
 

„Prostřednictvím kreativních voucherů jsme pomohli k získání profesionálních propagačních filmů firmám, které by se bez zvýhodnění formou dotace zřejmě pro realizaci videí vůbec nerozhodly. Výsledek je překvapil natolik, že vzájemná spolupráce pokračuje dále,” chválí oboustranný přínos projektu režisér Jan Otruba.
 

firemni video kreativni vouchery

elektronove mikroskopy kreativni vouchery 2020

atelier videobrothers brno kreativni vouchery

kreativni vouchery 2020 letiste brno

kreativni vouchery 2020 3D vizualizace a grafika

jizni morava film kreativni vouchery

Jihomoravské inovační centrum celý projekt Kreativních voucherů pravidelně vyhodnocuje prostřednictvím podrobného dotazníku.
 

Důkaz místo slibů
 

Zde naleznete informace a grafy o přínosu z pohledu zůčastněných firem i kreativců: Vyhodnocení přínosu Kreativních voucherů
 

Takto vypadá náš profil v Kreativní galerii JIC.
 

Ozvěte se nám na e-mail nebo telefon a nezávazně spolu probereme vaše nové video.