Znovín představuje videem novou vizuální identitu

Jedno z největších vinařství v České republice Znovín Znojmo zkracuje název a mění podobu svého loga.
 

Postupně se budou aktualizovat i veškeré etikety a propagačních materiály. Za novým vizuálním stylem stojí brandingové studio B tým.
 

Více než kdy dříve akcentuje nový styl komunikace původ vín a příběh jejich vzniku. Přímo na etiketách najdete nově QR kód, který směřuje na stránku s podrobnými informacemi o viniční trati. Nedílnou součástí jsou také zbrusu nová propagační videa z produkce VideoBrothers.
 

Loni v létě jsme se Znovínem objeli desítky jejich viničních tratí na Znojemsku a Hustopečsku a natočili, jak to v jednotlivých vinicích vypadá. Při popíjení tak můžete nahlédnout, jaké byliny voní mezi řádky a kudy si to peláší zajíc, srnka nebo bažant.
 

Navázali jsme tak na dvouletou sérii e-Putování po vinicích a sklepích. Ta pojednávala formou videí o bezmála stovce vín. Natáčeli jsme ji pro Znovín během covidu jako náhradu za tradiční putování po vinicích a sklepích, která se obvyklým způsobem konat nemohla.
 

objevte nový Znovín

„Vyzráli jsme do fáze, kdy představujeme nový, svěží, mladý Znovín, který odpovídá dnešním trendům,“ představil změnu ředitel společnosti Karel Matula.
 

Někdo pije vína s přívlastkem, někdo s příběhem.
 

Komunikace Znovínu pracuje s novým pojmenováním jednotlivých vín. Dostupnější jakostní řady nesou lidovou formu názvů. Vyzkoušet tak můžete například Rýňák, Vlašák, Veltlín nebo Šeďák.
 

objevte nový Znovín

objevte nový Znovín

objevte nový Znovín

objevte nový Znovín

objevte nový Znovín

objevte nový Znovín

Názvy odrůd nově doplňují i oblasti, odkud pochází. Příkladem mohou být Ryzlink rýnský ze Šobesu, Tramín červený od Tří dubů nebo Neuburské z Podhoří.
 

Na etiketách se objevují motivy inspirované jihomoravskou krajinou. Zahlédnout tak můžete rostliny z herbáře, ledňáčka, ještěrku a rosničku nebo dřevorytem inspirované ilustrace.
 

Aktuálně jsme pro Znovín připravili “zvířátkovou” sérii videí. Posvítili jsme si na ledňáčka, rosničku a ještěrku. Videa shrnují zajímavosti o daném živočichovi a vysvětlují jeho spojitost s konkrétní řadou vín.
 

Znovínská vína jsou hrdá na svůj původ. My jsem hrdí, že můžeme být již téměř 15 let u toho. Za posledních 5 let jsme společně vytvořili bezmála 100 videí o konkrétních vínech, vinicích a mnoha zajímavých místech na Znojemsku a Hustopečsku.
 

objevte nový Znovín

Natáčení na jižní Moravě: Člověk se jen otočí a ze stativu je hned stojánek na víno.
 

„Práci VideoBrothers známe a využíváme již od roku 2010. Oceňujeme profesionální přístup, maximální nasazení, nadšení, preciznost a rychlost zpracování.
 

Videa mají smysl pro detail a svižný příběh. Těšíme se na další,” hodnotí spolupráci s VideoBrothers obchodní ředitelka Znovínu Eva Gargelová.
 

Dejte nám vědět, co potřebujete představit nebo ukázat vy.
 
Poradíme, jaké zvolit pojetí a dodáme propagační video, které funguje.
 

videobrothers reference