Animovaný spot využil
záběry z pořadů HBO

Moderní televize je taková, kterou můžete sledovat i jinde než na televizi. Pro službu sledovanitv.cz, která přináší vysílání také do mobilu, počítače nebo tabletu, jsme vytvořili propagační video představující funkce zpětného přehrávání a nahrávání. V jejich nabídce více než 100 televizních stanic nechybí ani HBO, které pro vznik spotu poskytlo záběry ze svých pořadů.
 

Výsledné video prezentuje v jednotlivých bodech nejdůležitější funkce webové i mobilní aplikace od samotného sledování, přes inteligentní TV program, až po možnost pozastavení či dokonce vrácení přehrávání.
 

“Na spolupráci s VideoBrothers oceňujeme především snahu o pochopení problematiky oblasti, kterou se naše společnost zabývá. To je důležité pro správné vykomunikování výsledného sdělení směrem k příjemci. Dále si vážíme možnosti společné konstruktivní spolupráce, kdy celé dílo vznikalo iterativně s maximálním zapojením obou stran,” popisuje spolupráci Ivan Novotný, jednatel Sledovanitv.cz s.r.o.
 

Sledovani TV

Sledovani TV

Sledovani TV

Animaci pro Sledování TV jsme realizovali prostřednictvím Kreativních voucherů JIC, což jsou dotace podporující spolupráci zkušených kreativců a technologických firem z Jihomoravského kraje. Zadavatel si vybral naši produkci na základě referencí v kreativní galerii. Vypracovali jsme návrh pojetí, rozpočet a po úspěšném vylosování žádosti a dokončení videa získalo SledovániTV od města Brna zpětně proplaceno 100 tisíc Kč bez DPH (75% rozpočtu).
 

Modern TV

Modern TV

Modern TV
 

Díky úspěšné spolupráci vzniklo o několik měsíců později také video pro společnost ModernTV.cz, která technologicky zajišťuje distribuci signálu. Důkladně jsme se seznámili s fungováním služby určené pro výrobce a šiřitele obsahu a měli tak možnost lépe zpracovat děj videa. Oceňujeme aktivní přístup zadavatele při návrzích na vylepšení výsledného videa. Vždy je přínosem, když je možnost spolupracovat s interním grafikem klienta, který má nejlepší přehled o navazujících propagačních materiálech.